Długie do pasa włosy Cher są reklamowane jako jeden z największych trendów fryzjerskich tej wiosny. Jeśli najnowsza fryzura Demi Lovato ma być dla nas jakąkolwiek wskazówką, musicie wiedzieć, że bob wciąż pozostaje na szczycie listy najgorętszych trendów. Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze, która zupełnie nie przypomina jej długich fal.

ZOBACZ TEŻ: DEMI LOVATO BEZ MAKIJAŻU JEST NIE DO POZNANIA! RENÉE ROULEAU UJAWNIA, JAK…

Asymetryczny, prosty bob to kolejny trend w historii fryzjerstwa, który powraca z lat sześćdziesiątych. To wspaniały wybór dla kobiet, które nie mogą cieszyć się grubymi włosami. Cienkie włosy strzyżone warstwowo skraca się stopniowo, aby uzyskać wrażenie puszystości. Asymetryczny bob nadaje objętości i właśnie dlatego Demi zrezygnowała z doczepów.

Bob jest bardziej wszechstronny niż każda inna fryzura. Można stylizować go na różne sposoby. W miękkich falach lub z grzywką, na ostro i krótko, czy też może z włosami łagodnie spadającymi na ramiona. Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Demi Lovato wybrała najnowszą odmianę klasycznej stylizacji, czyli boba z modnym wcięciem z boku.

ZOBACZ TEŻ: DEMI LOVATO POKAZAŁA SZOKUJĄCE ZDJĘCIA SPRZED TERAPII! UJAWNIŁA TAKŻE…

Podoba się Wam w krótkich włosach?

New Cut New D… @ddlovato #hair #cut

Post udostępniony przez César DeLeön Ramirêz (@cesar4styles)