W świecie koloryzacji włosów pojęcie takie jak baleyage funkcjonuje od kilku dekad. Początkowo były to mocno kontrastujące ze sobą odcienie, które pokrywały naprzemiennie cienkie pasma włosów. Z czasem ta technika koloryzacji nabrała nieco bardziej subtelnego wyrazu. Teraz pojawiła się nowość, która co prawda nawiązuje do tego trendu, a jednocześnie wynosi go na zupełnie nowy poziom. Czym jest curlyage?

Trzy odcienie rudości, które są teraz bardzo HOT! Będziesz chciała je wypróbować

Curlyage – nowy pomysł na koloryzację włosów

Curlyage to nic innego jak baleage, który jest tworzony na kręconych włosach. Efekt wygląda niesamowicie. Dodaje wielowymiarowości i zupełnie odświeża fryzurę. Autorem tego pomysłu jest stylista fryzur Jamal Edmonds. Jak sam przyznaje włosy kręcone wymagają innych technik koloryzacji, ponieważ układają się one w zupełnie inny sposób. Dlatego tak ważne jest umiejętne zastosowanie rozjaśniacza oraz ciemniejszych odcieni.

Masz kręcone włosy, które nie chcą się układać? Być może popełniasz ten jeden błąd

Ta technika koloryzacji już pojawiła się w mediach społecznościowych. To trend, który zdobył niesamowitą popularność w szczególności na Instagramie oraz Pinterescie. Dziewczyny z kręconymi włosami pokazują efekty swoich metamorfoz. Trzeba przyznać, że curlyage to jeden z najbardziej spektakularnych trendów ostatnich kilku miesięcy. Włosy wyglądają na pełne objętości, a sam kolor zachwyca! Najpopularniejszym połączeniem jest jasny, ciepły blond oraz kasztanowy brąz. W takim zestawieniu loki nabierają zupełnie nowego wyglądu i wielowymiarowości.

Jak Wam się podoba curlyage?

Sonda

Curlyage

Co sądzicie o nowym trendzie w koloryzacji włosów curlyage?