Takie uroki wiosny. Dzień się wydłużył, słońce wstaje wcześniej, humory jakieś lepsze, a skóra bardziej odświeżona i promienna. W trendach makijażowych pojawia się coraz więcej naturalnych odcieni, zwłaszcza tych inspirowanych ziemią. Co natomiast słychać w trendach fryzjerskich? Nasze ulubione propozycje można opisać jako lekkie, minimalistyczne, subtelne. Najlepiej podsumowuje to jednak trend, który zamyka się w jednym słowie „shift”.

Jak obciąć włosy podczas wiosennej metamorfozy?

Nigdy wcześniej żaden z trendów fryzjerskich nie został tak trafnie nazwany. Shift tłumaczymy jako zmiana, a to cięcie zdecydowanie nakłania do metamorfozy. Krótka fryzura, która „trenduje” obecnie na Pintereście to rozdzielenie włosów na warstwy różnej długości.

Ta jedna sztuczka z Instagramu naprawdę działa. Włosy są pełne objętości

Cięcie shift ma wiele wszechstronnych opcji stylizacji. Od fryzur zadziornych i surowych przez te bardziej subtelne, kobiece i romantyczne, po te niezwykle dopracowane, eleganckie i wyrafinowane. Strzyżenie shift można dopasować do charakteru i wyglądu. Fryzura ta zadziała na wszystkich typach urody i włosów, jest bowiem w pełni podatna na układanie. Poniżej znajdziecie więcej inspiracji na tę śliczną fryzurkę.

Jeśli masz zniszczone włosy… Jak im pomóc?

Jak obciąć wlosy źródło: pinterest.com/pin/409968372302391374/
Jak obciąć włosy źródło: pinterest.com/pin/116108496626381524/