Trendy zmieniają się nie tylko w modzie, ale również w urodzie. A fryzjerstwo to branża, w której trendy zmieniają się chyba najszybciej… Ombre, sombre, chłodne blondy, rose blonde, a także cała feeria barw to coś, co rządziło w ostatnich sezonach. Przychodzimy do Was z kolejnym trendem, który zaczyna wzbudzać coraz większe zainteresoanie na Instagramie. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: WŁOSY KOLORZE JEŻYN PODBIJAJĄ SERCA INSTAGRAMOWICZEK

Co powiecie na wariację na temat ombre? A dokładniej… odwrócone ombre! Skoro wcześniej modna była ciemniejsza góra i jaśniejszy dół to dlaczego miałybyśmy na zaszaleć na odwrót?

Koloryzacja polega dokładnie na tym samym co klasyczne ombre, ale… na odwrót. Włosy rozjaśniane są od nasady, a przyciemniane na końcach. Szczerze? Nie wróżymy powodzenia trendu u brunetek. Gdy włosy zaczną odrastać to włosy zaczną dzielić się na 3 pasy kolorystyczne. A przecież w ombre chodzi przede wszystkim o wygodę!

ZOBACZ: CHANEL STAWIA NA FRYZURY, KTÓRE KAŻDA Z WAS ZROBI W 10 SEKUND

Co myślicie o tym trendzie? Ma szansę się przyjąć?

Thanks so much to my beautiful client @row_row_xo 💕 Was such a pleasure to meet you! Can’t wait until next time 💕⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀🌸 Inbox today to organise your FREE colour matching consultation 💌 ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ 📱0450040792 ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ 💻 info@sharleesrayne.com ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ 🌏 https://sharleesrayne.weebly.com/⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ✨ALL PRICING INCLUDES TRAVEL FEE ✨⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀#hairextensions #melbourne #hair #longhair #extensions #extensions #sharleesrayne #hairstylist #hairgoals #hairinspo #instahair #instahappy #beautiful #hairstyles #luxurylifestyle #followforfollow #prettygirls #salon #hairdresser #freelance #hairdresser #mobilehairstylist #melbournehair #blonde #blondebalayage #reversebalayage

Post udostępniony przez Sharlees.Rayne (@sharlees.rayne)