Niedawno Kate Middleton trafiła na wszystkie nagłówki gazet. Dzięki oszałamiającej stylizacji, którą wybrała na londyńską premierę nowego filmu o Jamesie Bondzie, zachwyciła nie tylko opinię publiczną, ale i gości zgromadzonych podczas premiery. Księżna Cambridge przybyła na imprezę wraz ze swoim mężem księciem Williamem i prawie skradła show, przechadzając się po czerwonym dywanie we wspaniałej złotej sukni.

„Kate miała swój własny moment jako dziewczyna Bonda na premierze. Emanowała pewnością siebie i oldschoolowym hollywoodzkim przepychem”, komentowali eksperci. Wyglądała tak niesamowicie, że zrobiła wrażenie na wszystkich, łącznie z mężem. Suknia Jenny Packham trafiała na pierwsze strony gazet.
Mówi się, że suknia Kate to hołd dla księżnej Diany, która niegdyś na premierze Bonda pojawiła się w podobnej złotej sukience. „Kate podziwiała gust Diany, jeszcze zanim William pojawił się w jej życiu. W czasach szkolnych mówiła przyjaciołom, że Diana jest jej ikoną stylu”.

Córka Kate Moss doceniona za występ na wybiegu z pompą insulinową

Tymczasem stylizacja Kate na tym wydarzeniu skłoniła fanów do spekulacji na temat potajemnej metamorfozy księżnej. Według Hello! Magazyn, Kate Middleton mogła potajemnie zmienić swój wizerunek dzięki metamorfozie włosów. Księżna Cambridge dosłownie błyszczała na premierze filmu i wygląda na to, że i jej włosy trochę się rozjaśniły. Również makijaż uległ zmianie. „Smokey eye w towarzystwie sztucznych rzęs to niecodzienny widok w wykonaniu Kate”, mówi wizażystka Sara Sordillo.

Jeśli chodzi o jej włosy, stylista Tom Smith przyznaje, że fale Kate wyglądają promiennie i zdrowo. „Jej włosy opowiadają historię zdrowia i luksusu, a jednocześnie są bardziej subtelne i młodzieńcze. Być może wybrała taką stylizację, aby na premierze wyglądać na bardziej przystępną i przyjazną. Jej poprzednie wystąpienia publiczne były zdecydowanie bardziej wzniosłe i świadome modowo.”

Kate z pewnością ma dostęp do najlepszych artystów zajmujących się fryzurami i makijażem. Jednak udaje jej się wyglądać nowocześnie i elegancko bez zbytniej przesady, niezależnie od tego, czy jest na premierze, czy na zakupach z dziećmi. Wygląda na to, że księżna będzie nadal inspirować fanów na całym świecie swoim oszałamiającym stylem.

Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata