Lato to najlepszy czas na eksperymenty na głowie, szczególnie jeśli w grę wchodzi długość – po co spędzać dodatkowe długie minuty w łazience przy szorowaniu, układaniu i suszeniu włosów, skoro można praktycznie chwilę później cieszyć się słońcem? Wygląda na to, że te sensowne argumenty docierają do coraz większej ilości kobiet na świecie, bo coraz łatwiej nam zaszaleć w ciepłe dni. A jak dodamy do tego udaną koloryzację? Zdecydowanie nie ma niczego lepszego!

ZOBACZ TEŻ: TA FRYZURA BIJE REKORDY POPULARNOŚCI. WIEMY, JAK ZROBIĆ JĄ W KILKA MINUT!

Oszałamiająca blondynka

Ta subtelna fryzura sprawi, że będziesz w centrum każdej rozmowy. Połączenie platynowej blondynki i bocznego boba sprawia, że jest to nasze absolutne marzenie o krótkiej fryzurze. Dodaj do tego mocną szminkę i jesteś gotowa!

Zakręcona

Jeśli nie chcesz zbyt wiele zmieniać na swojej głowie, by na jesieni nie musieć martwić się odrostami, postaw na zwyczajnie mocne cięcie w stylu francuskich dziewczyn. Dodaj do tego grzywkę a wpiszesz się w styl Jeanne Damas i Alexy Chung!

Liliowe włosy

Ptaszki ćwierkają, że jedną z najbardziej pożądanych koloryzacji na nadchodzący sezon mają być liliowe włosy. Delikatnie pastelowe i subtelnie rozświetlone, doskonale wyglądają w słońcu!

ZOBACZ TEŻ: Oil Slick hair to najpiękniejsza koloryzacja sezonu dla brunetek. Zakochasz się w niej!

Krótko i naturalnie

Szukasz odświeżenia dla swojego blondu? Nie będzie niczego lepszego niż miodowe pasemka z pasemkami oraz nieco rozświetlenia, które wspólnie nadadzą Ci niesamowitej aury.

Szary fiolet

Kilka lat temu szare włosy wszystkim kojarzyły się jedynie z osobami w podeszłym wieku. Te czasy odeszły do lamusa i już dziś możemy cieszyć się szarością nawet w czasach młodości. Obecnie połączenie szarego z fioletem bądź platyną jest bardzo modne – głównie dlatego, że jest odmianą dla białej platyny i bardzo łatwo uzyskuje się ten kolor na blond włosach.

Która z nich najbardziej Wam się podoba?