Latem podchodzimy raczej swobodnie do tematu włosów. Luźne koczki, szybkie, niedbałe upięcia i naturalna faktura włosów to coś, co wybieramy podczas letnich miesięcy i dni spędzanych na plaży. Czas beztroskich wakacji już niedługo dobiegnie końca, a co dalej będzie dziać się w naszymi kosmykami? Naturalność wciąż pozostaje w modzie, dlatego jeśli chodzi o stylizację włosów nadal królować będzie swobodny styl, a jednym dodatkiem, o którym warto pamiętać jest uważniejsze skupienie się na regeneracji przesuszonych słońcem i wodą pasm.

Kosztuje nie więcej niż kilka złotych, a działa rewelacyjnie na włosy i skórę!

Upięcia half up, fryzury typu banana bun i koczki pozostają w modzie, a do tego dochodzi jeszcze dodatkowa objętość. Tej jesieni luźno opadające kosmyki i włosy odbite od nasady stają się numerem jeden. Nadchodzący sezon to także urocze sploty i warkocze. A dla osób, które cenią sobie klasykę także mamy dobrą wiadomość – niski kucyk spięty tuż nad karkiem sprawdzi się w każdej sytuacji, a ozdobiony kokardą lub długą ozdobną chustą  wyglądają niesamowicie efektownie.

Poważny powód, który przekona Cię, by nie wychodzić z wilgotnymi włosami

Kolejnym zaskakującym trendem będą grzywki – najlepiej sprawdzą się w przypadku długich i średnich włosów. Podczas upalnych dni, taki pomysł nie sprawdza się najlepiej, ale sezon jesienny to najlepsza okazja na drobne zmiany.