Suche powietrze, mróz na dworze i skoki temperatur sprawiają, że pod koniec zimy nasze włosy zdają się wołać o pomoc – są łamliwe, płaskie, puszą się albo, co gorsza – elektryzują… Sezon ściągania czapek z głów jest blisko, dlatego już teraz warto rozpocząć intensywną pielęgnację włosów, zanim wiosenne słońce rozpuści z nich ostatnie sople lodu! Jak się za to zabrać? 

Przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja!

Żeby włosy po zimie nie były w jak najgorszym stanie, musimy zwrócić szczególną uwagę na kosmetyki, jakimi je pielęgnujemy. Szampon, odżywka, mgiełka czy maska powinny być odpowiednio dobrane do rodzaju Twojego włosa. Dlatego koniecznie sprawdź jak zachowują się Twoje włosy zimą i wybierz odpowiednie dla nich kosmetyki. Jeśli rozdwajają się na końcach, to znak, że są przesuszone i czas najwyższy dokładnie się nimi zająć. Jeśli zaś są oklapnięte, dodaj im mocy dzięki nowej propozycji od Nivea, która wykorzystała swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie w pielęgnacji włosów i stworzyła unikalną formułę z Nutri-Esencją, która pozwoli na stylowe przywitanie wiosny! 

 

Pielęgnację warto zacząć od szamponu NIVEA Volume Care, który dzięki innowacyjnej formule z Nutri-Esencją z olejkiem makadamia i ekstraktem z bambusa nie obciąża włosów, a jednocześnie zwiększając ich objętość.

 

 

Rekomendowana cena detaliczna: 9,99 zł/ 250ml; 13,99 zł/ 400ml

 

Kolejnym etapem jest odżywka NIVEA Volume Care, która skutecznie zregeneruje włosy po zimie. Dodatkowo formuła z Nutri-Esencją i ekstraktem z bambusa sprawi, że włosy będą wzmocnione i pełne naturalnej objętości. Codzienna pielęgnacja zapewnia ochronę i ułatwia rozczesywanie.

Rekomendowana cena detaliczna: 9,99 zł/ 200ml

Pianka do włosów NIVEA Volume Care, oprócz olejku makadamia zawiera dodatkowo ekstrakt z bambusa, pantenol i witaminę B3 – składniki, które maksymalnie odżywią włosy, by na wiosnę były piękne i mocne. Pianka zwiększa objętość fryzury i nie skleja włosów, dodatkowo sprawiając, że są one miękkie w dotyku. Dzięki technologii Heat Activated Care pianka pomaga pielęgnować włosy nawet pod wpływem wysokiej temperatury. 

 Rekomendowana cena detaliczna: 14,29 zł/ 150ml

 

Lakier do włosów Volume Care pielęgnuje i nie wysusza włosów zapewniając 24-godzinne utrwalenie niesamowitej objętości. Lakier, podobnie jak pianka, zawiera olejek makadamia, ekstrakt z bambusa, pantenol i witaminę B3. Technologia Hair Protection Factor dodatkowo dba o ochronę włosów przed czynnikami zewnętrznymi.

 

 

Rekomendowana cena detaliczna: 14,29 zł/ 250ml

 

 

 

Bez względu na ulubioną fryzurę, każda kobieta pragnie, aby jej włosy były piękne i zachowywały objętość przez cały dzień. Uwielbiam, kiedy włosy wyglądają nonszalancko, uważam, że najgorszy efekt uzyskujemy zawsze wtedy, kiedy stylizujemy je w sposób nienaturalny – dodaje Sally Brooks, Międzynarodowa Stylistka Fryzur NIVEA.

Doskonałym rozwiązaniem na wiosenne stylowe przebudzenie jest linia NIVEA Volume Care z pielęgnującą formułą z Nutri-Esencją, która troszczy się o piękno włosów, zapewniając im podwójną objętość.

Pożegnanie zimy, puszystego śniegu, ciepłej herbaty i ulubionego, wełnianego szalika, może mieć swoje dobre strony ne tylko w przyrodzie…. Mocniejsze promienie słońca, dłuższe dni i cieplejsze noce, to ulga dla naszego samopoczucia,  jak również całego ciała. Dlatego wiosna to pora roku dużo bardziej łaskawsza dla włosów niż zima, warto więc o nie odpowiednio zadbać. Przygotuj się na extra objętość z nową linią od Nivea i zachwyć wszystkich swoją bujną czupryną już tej wiosny!