Wygląd zewnętrzny to odzwierciedlenie naszej osobowości. Sposób ubierania się, kolory jakimi się otaczamy, styl, a także fryzura wiele mówią o naszym charakterze i często są naszym znakiem rozpoznawczym. Włosy rozpuszczone czy spięte w kok? A może plecionki? Zobacz, co Twoja ulubiona fryzura mówi o Tobie!

Wysoki kok

Jeżeli kok jest Twoją ulubioną fryzurą oznacza to, że jesteś osobą bardzo zorganizowaną i pracowitą. Wierzysz, że ciężka praca popłaca, a Twój spryt i błyskotliwość prowadzi Cie na sam szczyt kariery. Wiesz jak pracować wydajnie i szybko, masz przy tym wiele do pokazania. Twoja etyka pracy na pewno zostanie zauważona i doceniona.

NIEOCZEKIWANA ZMIANA U JULKI WRÓBLEWSKIEJ. AKTORKA MA NIEBIESKIE WŁOSY

NIEOCZEKIWANA ZMIANA U JULKI WRÓBLEWSKIEJ. AKTORKA MA NIEBIESKIE WŁOSY

Kucyk

Jesteś bardzo zorientowana na sport i uwielbiasz przebywać na świeżym powietrzu. Dajesz z siebie wszystko i jesteś osobą zdeterminowaną, nastawioną na wygraną. Uwielbiasz robić wszystko, co związane jest z wysiłkiem fizycznym, dbasz o ciągłą poprawę kondycji i zdrowia.

Dwa warkocze

Niezależnie od wieku jesteś młoda w sercu, a inni odbierają Cię jak osobę radosną i zabawną. Twoja pozytywna osobowość przyciąga do Ciebie innych i sprawia, że ludzie chcą z Tobą przebywać. Jesteś trochę jak dziecko, niewinna i pokorna, a do tego pełna młodzieńczej radości.

Rozpuszczone włosy

Jesteś osobą beztroską, która nie dba o to, co myślą o niej inni. Uwielbiasz robić to, co sprawia, że jesteś szczęśliwa i często traktujesz to priorytetowo. Jesteś otwarta na nowe wyzwania, znajomości i przygody. Uwielbiasz, kiedy coś się dzieje i masz pozytywne nastawienie do życia.

KYLIE JENNER WYGLĄDA DOKŁADNIE JAK JEDNA Z SIÓSTR. WSZYSTKO PRZEZ NOWĄ FRYZURĘ

Jeden warkocz

Potrafisz słuchać innych, a ludzie garną się do Ciebie, żeby się wygadać i dostać porady. Jesteś osobą bardzo uczynną i skorą do pomagania. Potrafisz wspierać i okazać swoją pomocną dłoń. Wytrwale dążysz do celu i nigdy się nie poddajesz.

Niski koczek

Jesteś z natury bardzo delikatna i miła, a wszyscy cenią Cię za to jakim jesteś przyjacielem. Uwielbiasz próbować nowych rzeczy, również jeżeli chodzi o styl ubierania się. Często wybierasz ubrania, które dodają Ci kobiecości i blasku. Nie lubisz konfrontacji i wierzysz, że spokojne podejście do problemu jest najlepszym jego rozwiązaniem.

Koczek na czubku głowy

Jesteś osobą bardzo kreatywną, cenisz sobie oryginalność, również u innych. Jesteś jedną z pierwszych osób, które testują nowe gadżety czy podążają za trendami. Próbowanie nowych rzeczy pobudza Cię do działania i daje energię.