Cleo (36 l.) konsekwentnie od początku muzycznej kariery promuje wizerunek słowiańskiej urody. Artystka prawie zawsze ma związane włosy w wysokiego kucyka. Ta fryzura na dobre do niej przylgnęła, tak jak kultowy już kucyk Ariany Grande. Ale jak wygląda Cleo w domowej wersji? Gwiazda udostępniła zdjęcie na Instagramie i pokazała, jakiej długości są jej naturalne włosy.

Jak wygląda Cleo w rozpuszczonych włosach? 

Cleo, a właściwie Joanna Klepko od kiedy zrobiła medialną karierę jako wokalistka, trzyma się swojego wizerunku scenicznego. Piosenkarka stawia na wysoko upiętego kucyka, który stał się jej znakiem rozpoznawczym i kolorowe stroje, przywodzące na myśl słowiańską modę.

W takim wydaniu nie widziałyście Cleo jeszcze nigdy! (FOTO)

Artystka tak jak i większość z nas ostatnie tygodnie spędza w domu. Z powodu nudy Cleo postanowiła poeksperymentować z włosami. W czasie pandemii wszystkie zalony fryzjerkie i kosmetyczki są pozamykane, a w tym czasie klientki muszą radzić sobie same. Piosenkarka Cleo należy do kreatywnych osób i postanowiła poradzić sobie z włosami samodzielnie.

Cleo sama farbuje włosy w domu

Cleo znalazła sposób na odświeżenie koloru włosów, pozbycie się odrostu i blond pasemka – a wszystko w domowych warunkach. Artystka pokazała efekt końcowy i udostępniła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym pozuje w … rozpuszczonych włosach. Wokalistka wygląda zupełnie inaczej.

Trzeba przyznać, że jej kolor na głowie również prezentuje się bardzo dobrze, a przypomnijmy, że Cleo farbowała się sama. Artystka obiecała, że nagra filmik instruktażowy, na którym pokaże jak farbować włosy w domu.

Ta dłuuuuga izolacja w domu skłania mnie do różnych wynalazków.Dzisiaj wymyśliłam bardzo prosty sposób na szybkie blond pasemka i odświeżenie koloru wokół buzi i przyznam, że jak na warunki domowe wyszło całkiem nieźle, jak jesteście ciekawi to nagram Wam kiedyś filmik jak to zrobić – podpisała zdjęcie wokalistka

Cleo pokazuje, jak wykonać maseczkę bez szycia!

Internauci nie mogli wyjść z podziwu nad nowym wyglądem Cleo. Fani dopytywali, czy piosenkarka obcięła włosy, przyzwyczajeni do długiego kucyka, który najczęściej nosi.

W sekcji komentarzy posypały się słowa zachwytu nad wyglądem Cleo w rozpuszczonych włosach. Fani jednogłośnie przyznali, że artystka wygląda rewelacyjnie i mogłaby częściej pokazywać się w takim wydaniu.

Ale ślicznie.

Świetnie wyglądasz.

Ściełaś włosy?

Efekt super. Chcemy film! – czytamy pod zdjęciem

A Wy wolicie piosenkarkę w wysokim kucyku, czy może w rozpuszczonych włosach?