Oprócz fenomenalnego głosu, jest jeszcze coś z czego słynie Ciara – piękne, lśniące włosy. Burza loków jeszcze do niedawna była mocnym elementem jej wizerunku. Niestety gwiazdy są znane z zamiłowania do spektakularnych zmian…

Naturalne, kręcone włosy Ciary zachwycały objętością i pięknym, lśniącym wyglądem. Co prawda gwiazda od czasu do czasu eksperymentowała z ich stylizacją, pokazując się w długim kucyku w stylu Ariany Grande lub perfekcyjnie prostych włosach czy eleganckich falach. Ale najwidoczniej tak drobne zmiany to za mało, bo piosenkarka właśnie zdecydowała się na ostre cięcie.

KAIA GERBER MOCNO SKRÓCIŁA WŁOSY. W TEJ FRYZURZE WYGLĄDA NA WIELE STARSZĄ

I nie chodzi tu o wszechobecnego boba, którego grono miłośniczek wciąż nie maleje. Ostatnio dołączyły do niego – Kaia Gerber i Kim Kardashian. Ciara postawiła na jeszcze krótsza fryzurę i wybrała zmysłowe i ultrakobiece pixie.

Swój odmieniony wygląd zaprezentowała na imprezie ACE Awards. Piosenkarka jeszcze nigdy nie nosiła aż tak krótkich włosów. Jej nowa fryzura z lekko postrzępioną grzywką wpisuje się w klimat lat 90., które jak wiadomo przeżywają swój wielki powrót. Jak Wam się podoba?

ANIA LEWANDOWSKA W RÓŻOWYCH PASEMKACH. WYGLĄDA NATURALNIE I DZIEWCZĘCO