Za nami wiele mniej lub bardziej udanych trendów w koloryzacji. 2018 rok przyniósł nam nie tylko brązy inspirowane światem kawy, ale też inne dziwne pomysły (pamiętacie ptasie włosy ?) i oczywiście różowe złoto , które jeszcze do niedawna było wielkim hitem.

ZOBACZ TEŻ: BOISZ SIĘ FARBOWANIA WŁOSÓW CIEMNYCH NA BLOND? RENATA KACZORUK ZARYZYKOWAŁA

Ale jeśli chodzi o nowości, to ten rok na pewno będzie bardzo ciekawy pod względem trendów w koloryzacji. Pionierką w częstych zmianach fryzur jest oczywiście Lady Gaga, ale również inne gwiazdy nie boją się eksperymentować z pastelami.

Obok liliowych włosów Lady Gagi również Ruby Rose postawiła najpierw na niebieski odcień, by po zaledwie kilku dniach zmienić go na fiolet.

I to właśnie fiolet, zaraz obok musztardowych odcieni , wyraźnie staje się faworytem wśród celebrytów. Ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że szybko przeniknie do wszystkich salonów fryzjerskich, a to za sprawą Chocolate Lilac.

To nowy trend w koloryzacji zarezerwowany dla brunetek (stąd nazwa Chocolate), który ma wielką szansę stać się największym wiosennym hitem. Ciemny, bazowy kolor jest uzupełniony o fioletowe pasma, które rozchodzą się na całej długości włosów.

ZOBACZ TEŻ: NADCHODZI NOWA WERSJA SOMBRE – NEGATIVE SPACE HAIR

Jak Wam się podoba?