Trzeba to powiedzieć głośno: Meghan Markle ma świetny styl – zarówno jeśli chodzi o wybór ubrań, jak i dodatków, czy makijaż. Nigdy nie idzie w przesadę i bardzo polubiła się eleganckimi, prostymi fasonami. Wiadomo, że nie pracuje nad tym sama i pewnie dlatego nie widujemy u niej wpadek modowych. Mnie jednak osobiście ciągle zastanawiał koczek księżnej, który dodaje jej elegancji i wygląda bardzo kobieco, jednocześnie ma się wrażenie, że jest nieco niedbale zrobiony, w biegu. Pytanie: jak go zrobić?

Obserwując oficjalne wystąpienia czy wizyty księżnej, można bardzo szybko zauważyć, że Meghan dość często używa tego koczka jako zestawienie do eleganckich ubrań. Jednak nie jest to w żadnym wypadku nowość dla niej – czesała się bardzo podobnie zanim została narzeczoną księcia.

ZOBACZ TEŻ: KSIĘŻNA DIANA UWIELBIAŁA ŁAMAĆ TĘ ZASADĘ! KATE I MEGHAN NIE MAJĄ ODWAGI!

Koczek wygląda na prosty, jednak jego wykonanie można porównać do techniki robienia czarnej kreski na oku – po kilku latach doświadczenia, po prostu wychodzi Ci to świetnie za każdym razem bez większego zastanowienia. Znalazłyśmy jednak świetny przepis na to, by zrobić go samodzielnie w domu, za pomocą 4 kroków. A oto cały sekret!

Efekt powstaje poprzez ściągnięcie na 3 bądź 4 razy włosów w kucyki, które na siebie nachodzą. Następnie wystarczy je ściągnąć w kokon. Innym sposobem jest zebranie włosów w odpowiednim miejscu, ściągnięcie ich gumką i wyjęciu na wierzch kilku kosmyków, tak jak zrobiła fryzjerka dla magazynu Hello!

Spróbujecie w zaciszu własnego domu?