Celine Dion to gwiazda światowego formatu. Fani kochają ją za niesamowity głos, a wielcy projektanci za wyczucie stylu. Piosenkarka jest inspiracją dla kobiet na całym świecie, które podziwiają jej klasę i szyk.

W ostatnim czasie zainteresowanie gwiazdą skupiło się jednak na innej kwestii związanej z jej wyglądem. Piosenkarka od zawsze mogła pochwalić się nienaganną sylwetką, jednak na przestrzeni kilku miesięcy Celine mocno schudła, a to zaniepokoiło jej fanów. Niektórzy z nich zaczęli spekulować, że piosenkarka cierpi na poważną chorobę.

Artystka nie komentuje tych plotek, a potwierdzeniem tego, że nadal jest w świetnej formie są jej ostatnie zdjęcia. Gwiazda pokazała się w nowej fryzurze – wybrała krótkiego boba, w którym wygląda rewelacyjnie.

SZTUCZNA INTELIGENCJA POSTARZAŁA KIM KARDASHIAN I SELENĘ GOMEZ. SZOK!

Zmiana fryzury najwidoczniej bardzo spodobała się artystce, bo na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które pokazuje kolejną, wielką przemianę – tym razem gwiazda postawiła na seksowne pixie.

Oprócz cięcia zmianie uległ również kolor włosów. Gwiazda porzuciła odcień ciepłego karmelu na rzecz głębokiej, intensywnej czerni. Ta niesamowita metamorfoza to efekt sesji zdjęciowej dla jednego z kobiecych magazynów. Nie wiadomo jeszcze czy za nową fryzurą kryje się peruka, czy może to zmiana na stałe. Podoba Wam się w takim wydaniu?

ASHLEY GRAHAM POZUJE BEZ MAKIJAŻU! ODWAŻNA?