Pastelowe kolory to wciąż jeden z najmodniejszych trendów w koloryzacji. Zmieniło się tylko to, że truskawkowe odcienie i lekkie kolory gumy balonowej ustąpiły miejsca liliowym przebłyskom. Oczywiście wiele gwiazd zdecydowało się już na małe zmiany na głowie, ale żadna z nich nie była tak spektakularna jak Cardi B.

ZOBACZ TEŻ: CARDI B BEZ PERUKI! POKAZUJE W JAKIM STANIE SĄ JEJ NATURALNE WŁOSY

Podczas gdy zimowe koloryzacje zazwyczaj krążą gdzieś w kierunku zimnych brązów i miedzi, wiele celebrytów idzie pod prąd i stawia na wyraziste kolory, a najlepszym przykładem jest Card B, która podeszła w niebanalny sposób do tematu liliowych włosów.

Ubrana w fioletowy płaszcz i białe szpilki piosenkarka cała zanurzyła się w pastelach. A zwieńczeniem jej nowego, wiosennego wyglądu były włosy – krótkie, zaczesane na bok całe w kolorze lekkiej, jasnej lilii, ale z mocnym akcentem granatu przeplatającego się z ciemnymi, różowymi pasmami.

Oczywiście jak zwykle w przypadku celebrytów nigdy nie wiadomo czy to długotrwała zmiana czy chwilowy kaprys. W świecie peruk wszystko jest możliwe.

ZOBACZ TEŻ: CARDI B W FRYZURZE OZDOBIONEJ LICZNIE DIAMENTAMI. JEST SIĘ CZYM ZACHWYCAĆ?

Jak Wam się podoba Cardi w takim wydaniu?