Cara Delevingne to królowa odważnych metamorfoz. W swojej karierze nosiła na głowie niemalże wszystko. Miała długie, blond włosy, platynowego boba, pixie w wielu kolorach, a nawet awangardową srebrną łysinę. Wygląda na to, że znowu jest w formie, ponieważ na zdjęciu opublikowanym przez fryzjerkę Marę Roszak znowu pozuje w zupełnie nowej fryzurze.

Zdjęcie pochodzi z jednej z ostatnich kampanii Pumy. Sportową stylizację połączono z wyrazistym makijażem. Kultowe brwi Cary i bob stylizowany na plażowe, mokre fale, wyglądają rewelacyjnie. Niestety wielu internautów twierdzi, że to jedynie peruka. Jeśli rzeczywiście mają rację, ubolewamy, ponieważ gwiazda już dawno nie wyglądała tak dobrze.

ZOBACZ TEŻ: PĘKAMY ZE ŚMIECHU! MAFF I CARA DELEVIGNE MAJĄ SELFIE, KTÓREGO NIE PRZEBIJE NIKT

Dotychczas taką fryzurę wybierało wiele celebrytek. Na boba zdecydowały się między innymi Kylie Jenner, Ashley Graham oraz Mila Kunis. To świetny sposób na zapuszczanie włosów po drastycznej metamorfozie lub na wypróbowanie krótkiej fryzury po raz pierwszy.

To też doskonała, letnia inspiracja. Krótki bob to jedna z najmodniejszych propozycji nadchodzącego sezonu, dlatego zdjęcie Cary warto zamieścić na liście swoich inspiracji.

ZOBACZ TEŻ: OMG! KOLEJNA TOP MODELKA Z ANOREKSJĄ? CZY TO JUŻ PLAGA?!

Podoba się Wam? Myślicie, że to peruka?

Be your own #Muse. #ad

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)

Time to raise the bar. The #Muse Cut-Out launches May 19th. @PUMA #ad

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)