Cara Delevingne to rozchwytywana modelka, która równie świetnie radzi sobie w roli aktorki. Teraz będziemy mogli podziwiać ją w najnowszym serialu Amazona Carnival Row. Show miało właśnie swoją premierę w Los Angeles, podczas której modelka i aktorka prezentowała się naprawdę wspaniale.

Copper Hair to nowy, gorący trend w jesiennej koloryzacji włosów

Delevingne ostatnio mówiło się najwięcej w kontekście jej związku z aktorką Ashley Benson i ich domniemanego ślubu. Bez względu na to, czy celebrytki naprawdę zalegalizowały związek, widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwe. Na premierze produkcji Amazona modelka wręcz promieniała, pozując w efektownej, kolorowej stylizacji. Największą uwagę przykuwała jednak jej oryginalna fryzura.

Delevingne zaprezentowała się w oryginalnym końskim ogonie, składającym się z tyłu z dwóch części. Jej fryzjerka Mara Roszak natapirowała włosy modelki u nasady, a by dodać fryzurze nieco bajkowego charakteru, ozdobiła je pasującymi do sukni wstążkami. Ten mały szczegół sprawił, że fryzura wyglądała naprawdę magicznie, doskonale wpasowując się w klimat serialu.

Ktoś wymieszał w sklepie odżywkę z kremem do depilacji. Nałożyła to na włosy, a wtedy…

Carnival Row opowiada bowiem historie magicznych stworzeń, które były zmuszone uciec ze swoich krain objętych wojną do neowiktoriańskiego miasteczka. Delevingne wciela się tam we wróżkę. Partneruje jej Orlando Bloom w roli inspektora policji.

Myślicie, że modelka wyznaczy nowy trend?