Camila Cabello zainspirowana Arianą Grande postanowiła przeprowadzić eksperyment na swoich włosach. Co ciekawe zaprezentowała trzy zupełnie różne odcienie w ciągu zaledwie trzech dni.

Camila, która obecnie koncertuje z Taylor Swift, ujawniła efekty metamorfozy na Instagramie, a jej obserwatorzy oszaleli z zachwytu. Zadebiutowała w uroczym lawendowym kucyku z warkoczykami. Następnego dnia odsłoniła się w kolorze różowym, aby po kilkunastu godzinach przefarbować go na pasma niebieskie.

ZOBACZ TEŻ: SPRAWDZONE FRYZURY, KTÓRE ZAMASKUJĄ TWOJE TŁUSTE WŁOSY!

Jeden z fanów zasugerował, że piosenkarka, koloryzując włosy, chce przekazać fanom wiadomość. Niebieskie włosy, różowe włosy, lawendowe włosy, czy w ten sposób próbujesz nam coś przekazać?. Nie wiadomo, jaki będzie następny kolor włosów gwiazdy, ale na następną metamorfozę czekamy z niecierpliwością, gdyż to być może właśnie ona wyjaśni, co chce powiedzieć nam piosenkarka.

Jeśli czujesz się zainspirowana cukierkowymi kolorami włosów, pamiętaj, aby odpowiednio o nie dbać. Zainwestuj w odżywki o głębokim działaniu i podtrzymuj kolor, minimalizując stosowanie szamponów, które wypłukują kolor. Nie musisz decydować się na trwałą koloryzację. Warto przetestować jednodniowe spreje koloryzujące. To fantastyczna zabawa!

ZOBACZ TEŻ: TOTALNA METAMORFOZA! 16-LATKA W DEPRESJI ZMIENIA SIĘ NIE DO POZNANIA!

Podoba się Wam?