Brzoskwiniowy blond to wspaniała koloryzacja, która rozświetla twarz i dodaje uroku. Wygląda niezwykle świeżo i młodzieńczo, dzięki czemu ujmuje lat. Jakie cięcie wybrać, aby wydobyć całe piękno tej koloryzacji? Koniecznie zajrzyj do inspiracji, które umieściłyśmy poniżej. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Billie Eilish ma teraz blond włosy! Totalna metamorfoza

Brzoskwiniowy blond nie dla każdej z nas?

Peach blonde to bardzo ciepły, różowy odcień, który pasuje zwłaszcza tym osobom, które mają równie ciepły typ urody. Jeśli jesteś wiosną lub jesienią, możesz bez obaw wypróbować ten kolor. Sprawa się jednak komplikuje, gdy Twoja skóra ma chłodne tony. W tym przypadku warto poeksperymentować, czy ta koloryzacja na pewno jest dla ciebie. W przypadku chłodnego typu urody idealnie sprawdzi się truskawkowy blond – może warto obrać ten kierunek? Jest on równie rozświetlający i odświeżający, a jego chłodne tony współgrają z odcieniem cery.

Brzoskwiniowy blond może pasować do oczu

Innym kryterium, którym możesz się kierować podczas podejmowania decyzji, to oprawa Twoich oczu. Jeśli jest jasna, brzoskwiniowy blond jest wręcz stworzony dla ciebie. W przypadku mocnej i ciemnej oprawy oczu kolor ten może zwyczajnie być zbyt blady, przez co będzie wyglądać nijako. Jednakże wszystko zależy też od makijażu, który wybierzesz – istnieją sztuczki, które złagodzą obrys oczu.

Sculpting – blond koloryzacja na wiosnę 2021

Jakie strzyżenie?

Wszelkie rekordy popularności bije bob. I to każda jego wersja. Brzoskwiniowy blond będzie idealny dla wszelkich plecionek oraz fal. Poniżej prezentujemy galerię inspiracji. Która z fryzur podoba Ci się najbardziej?