Stało się. Metamorfozy Kendall Jenner i Kim Kardashian oficjalnie przywróciły modę na brąz, czyniąc go najmodniejszym odcieniem nowego roku. Celebrytki, które przez lata były wierne czerni, pod koniec roku rozjaśniły włosy na delikatny kasztanowy odcień, wprawiając w zachwyt fanki, które prędko zapragnęły pójść w ich ślady.

Kendall Jenner znów rozjaśniła włosy. Udana metamorfoza?

Mimo że wielu zarzuca brązom nijakość i pospolitość, propozycje kolorystów udowadniają, że ten klasyczny, naturalny odcień może wyglądać naprawdę stylowo, a przy tym jest niezwykle twarzowy i łatwy w utrzymaniu.

Dramatyczna metamorfoza Gigi Hadid. Wygląda zupełnie jak jej siostra

By jednak dodać koloryzacji nieco oryginalności i świeżości, radzą łączyć go z jasnymi refleksami. Stąd też ich najnowsza propozycja — honey brown. Miodowy brąz to nic innego, jak ciepły odcień średniego brązu z subtelnymi blond refleksami. W przeciwieństwie do innego trendu – twilighting hair – refleksy mają wtapiać się w kolor bazowy, dając wrażenie włosów muśniętych promieniami słońca.

Dzięki temu koloryzacja wygląda bardzo naturalnie, świeżo i nowocześnie. A co więcej, nie wymaga comiesięcznego odświeżania.