Patrzysz na wizerunek celebrytek z przedłużanymi włosami z odrazą? Pasma zwisające do pępka zawsze były przedmiotem Twoich drwin? Otóż sztuczne włosy mogą wyglądać naturalnie, a ich przedłużenie nie musi być zbrodnią na naturalności. Co, jeśli powiemy Ci, że przedłużane włosy można pokochać?

Subtelne i naturalne przedłużanie włosów istnieje. Zgromadziłyśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci podjąć tę decyzję. Jeśli czujesz, że nie dasz się przekonać, warto zapoznać się z przewodnikiem po przedłużaniu. Uzupełnienie wiedzy dotyczącej przedłużania, być może skłoni Cię do innego myślenia o pielęgnacji Twoich naturalnych pasm.

Zapraszamy.

RODZAJE PRZEDŁUŻANIA

Być może uznasz to za oczywiste, ale istnieje cały szereg dostępnych metod przedłużania włosów. Klipsy, taśmy, ciepłe i zimne wiązania. Opcję wybierzesz po konsultacji ze stylistą, który zaproponuje metodę pasującą do Twojego stylu życia i preferencji. Przeprowadź własną analizę. Podobnie jak w przypadku wszystkich decyzji dotyczących włosów, istnieją pozytywne i negatywne aspekty każdej stylizacji.

PRZEDŁUŻONE WŁOSY MOGĄ WYGLĄDAĆ NATURALNIE

Wszystko sprowadza się do wysokiej jakości usługi fryzjerskiej oraz produktów, których użyto do przedłużenia włosów. Sprytnie wpasowane pasma, idealnie wtopią się w naturalne włosy. Być może najważniejszym etapem jest skupienie się na odpowiedniej proporcji ciała w stosunku do przedłużonych włosów. Źle wykonane przedłużanie będzie wyglądało sztucznie.

ZOBACZ TEŻ: GWIAZDY KOCHAJĄ PRZEDŁUŻANE WŁOSY

WŁAŚCIWIE WYKONANE PRZEDŁUŻANIE NIE ZNISZCZY WŁOSÓW

Wiele kobiet żyje w błędnym przekonaniu, że każda metoda przedłużania niszczy włosy. Wiele konwencjonalnych metod przedłużania może uszkodzić włosy. Gwarancją 100% zrujnowania naturalnych pasm jest tanie, nieprzemyślane przedłużanie. Ważne, aby przeprowadzić wcześniej wspomniane badania. Twoje włosy powinny wyglądać równie dobrze, jeśli nie lepiej, niż przed przedłużeniem.

NIE MUSISZ SPĘDZAĆ GODZIN W SALONIE

Przedłużanie jest niezaprzeczalnie szybsze niż oczekiwanie na odrośnięcie włosów. Niestety ma reputację zabiegu, który trwa wiele godzin. W ostatnich latach aplikacja stała się znacznie szybsza i skuteczniejsza. Dzięki postępowi technologicznemu proces przedłużania jest szybki i łatwy. W zależności od metody większość klientek przychodzi i wychodzi w ciągu godziny.

DBANIE O PRZEDŁUŻONE WŁOSY WYMAGA CZASU

Umycie, wysuszenie i stylizacja przedłużonych włosów jest czasochłonna. Jest to szczególnie ważne w miarę upływu czasu, ponieważ jeśli Twoje pasma są nieco bardziej niesforne na końcówkach, włosy będą się naturalnie rozdwajać. To spowoduje, że przedłużone włosy zaczną wyglądać sztucznie.

PRZEDŁUŻONE WŁOSY NIE POWINNY BYĆ NIEWYGODNE

Na początku może wydawać Ci się dziwne, że nagle masz o wiele więcej włosów. Oczywiste jest to, że nie powinnaś odczuwać bólu ani wielkiego dyskomfortu. Jeśli tak się dzieje, natychmiast wróć do stylisty, aby uporządkował te odczucia.

ZOBACZ TEŻ: JAMELIA PRZECIWKO PRZEDŁUŻANIU WŁOSÓW

PRZEDŁUŻANIE TO DROGI ZABIEG

Profesjonalne przedłużanie włosów nie jest tanie. Po kilku tygodniach warto wrócić do stylistki, aby wyczyściła klej i zmieniła położenie przedłużonych pasm. Tylko w ten sposób będziesz mogła cieszyć się dobrze wyglądającymi przedłużonymi włosami nawet do roku.