Styl boho ma się dobrze nie tylko w modzie. Nadeszła pora, by wprowadzić go również w świat koloryzacji włosów. W połączeniu ze słomianymi kapeluszami i zwiewną sukienką Boho Blond sprawdzi się rewelacyjnie.

To kolejna alternatywa dla platyny, która powoli odchodzi w zapomnienie. Na miejsce śnieżnobiałych pasm pojawia się zupełnie nowość. Boho Blond to delikatna koloryzacja zachowana w ciepłych, jasnych tonacjach. Całość wygląda bardzo naturalnie, a to za sprawą wielowymiarowego, głębokiego koloru.

Od karmelowych odcieni od nasady po stopniowe rozjaśnienie pasm na ich końcówkach – dzięki płynnym, delikatnym przejściom między kolorami efekt prezentuje się niesamowicie naturalnie.

BALAYAGE 3D – GENIALNY KOLOR, KTÓRY SPRAWIA, ŻE WŁOSY WYGLĄDAJĄ NA GRUBSZE

A oprócz tego wielowymiarowa koloryzacja i łączenie jaśniejszych odcieni z nieco ciemniejszymi sprawia, że struktura włosów nie zostaje uszkodzona. Podczas koloryzacji Boho Blond nie trzeba używać rozjaśniacza, jak w przypadku czystych, platynowych kolorów.

To świetna propozycja na lato, która daje lekki, naturalny efekt. W połączeniu z wciąż modnymi falami beach waves całość prezentuje się rewelacyjnie.

WYDAŁA FORTUNĘ U FRYZJERA. EFEKT ZDECYDOWANIE JEJ NIE ZACHWYCIŁ

Wyświetl ten post na Instagramie.

Sunrise blonde + whisper waves = boho dreams✨ @emmaroberts #NineZeroOne #901Girl 👸🏼 Color by me using @joico • 👯‍♀️Tag Team extension by @riawna & I using @greatlengthsusa ✂️ by Ree. • • The inside🎨 scoop for all you hairstylist: I highlighted Emma’s entire head using Joico’s Blonde Life Powder Lightener with 20 Volume LumiShine Developer. I lifted her a bit darker then a pale yellow. My goal was to keep her hair healthy so I didn’t push it further. I tapped her highlights down at the bowl with Joico’s LumiShine Demi-Permanent Liquid 6N with 5 Volume LumiShine Developer. After about 5 mins I ran LumiShine Demi-Permanent Liquid 9NV + 10SB with 5 Volume LumiShine Developer through her ends. I then let everything process together for about 10 mins, rinsed and sealed the deal with Joico’s Blonde Life mask. 💛

Post udostępniony przez Nikki Lee | Hairstylist (@nikkilee901)