Najlepszy odcień na głowie w letnie dni? Naszym zdaniem to ten, który jest świeży, lekki i nie wymaga nieustannej pielęgnacji. Takim kolorem jest Chardonnay Blonde, który idealnie wpisuje się w powyższy opis. Koloryzacja ma w sobie wielowymiarowe odcienie białego, lekko schłodzonego wina, ale bez zielonych i nieprzyjemnych refleksów. Plus wygląda naprawdę oryginalnie!

ZOBACZ TEŻ: KRÓTKIE FRYZURY NA LETNIE DNI. TYLKO DZIEWCZĘCE I STYLOWE CIĘCIA

Autorką odcienia jest Ashlee Allen, specjalistka od techniki balayage z Ash Hair Studio w Ferndale w Michigan. Kobieta ma prawdziwy talent w rękach – jej koloryzacje są doskonale dopasowane do potrzeb klientki, dopracowane w najmniejszym detalu a najlepszym potwierdzeniem jej sukcesu jest 75 tysięcy followersów na instagramie, którzy wspierają i podziwiają zdolną fryzjerkę.

W wywiadzie dla portalu Allure Ashlee przyznała, że wpadła na pomysł “Chardonnay Blonde” podczas spotkania z wyjątkową klientką. Dzięki temu, że znalazły wspólny język i udało im się ustalić, jaki efekt dokładnie chcą uzyskać, koloryzacja jest bardzo udana i zajęła tylko 2,5 godziny.

Artystka nie zdradziła swojego przepisu na udaną koloryzację Chardonnay Blonde mówiąc, że sam opis to za mało, by móc odwzorować trudny i skomplikowany proces. Przyznaje jednak, że zdolny i pracowity fryzjer jest w stanie wypracować sobie podobny efekt, jeśli tylko będzie chciał.

ZOBACZ TEŻ: Blondynki, które zostały brunetkami. Niektóre bardzo żałują tej decyzji

Jak Wam podoba się koloryzacja w odcieniach musującego wina?