Bibi z „Hotelu Paradise 3” jest finalistką edycji. Podczas trwania programu zyskała wierne grono fanów, którzy teraz chętnie śledzą, co też słychać u pięknej dziewczyny. W ostatnim czasie Bibi pochwaliła się efektami swojej metamorfozy. Jak się okazało, odwiedziła fryzjera. Zobaczcie, jak wygląda!

Ola Adamska pochwaliła się nową fryzurą. Postawiła na modny kolor!

Bibi z „Hotelu Paradise 3”

Bogusia Brzezińska była jedną z najmłodszych uczestniczek randkowego programu. Swoją parę znalazła niemalże na samym początku programu. Wydawało jej się, że odnalazła kogoś, z kim mogłaby stworzyć związek, który przetrwa każdą burzę. Z Szymonem tworzyła parę przez cały program i dotarła do finału, którego jednak nie udało się wygrać. Wydawałoby się, że ich relacja jest niezwykle trwała, jednakże jakiś czas po programie okazało się, że ich miłości nie udało się przetrwać. Mimo to Bibi zyskała grono wiernych fanów, którzy zawsze stoją za nią murem!

Ta jednominutowa fryzura szaleje na TikToku. To najdziwniejszy trend, jaki widziałyśmy

Bufki, kwadratowe dekolty i styl vintage. Nowa, letnia kolekcja kapsułowa marki Renee „Back to Nature”

Totalna metamorfoza – Bibi wygląda zupełnie inaczej!

Po rozstaniu Bibi z „Hotelu Paradise 3” zapowiedziała, że pora na wprowadzenie do swojego życia zmian. Jak się szybko okazało, pierwszą z nich jest… zmiana wizerunku. Wiele kobiet decyduje się po rozstaniu na wizytę u fryzjera – tak było także w przypadku Bogusi. Młodziutka celebrytka zdecydowała się przefarbować swoje włosy na całkiem ciemny kolor. To już kolejna osoba, która latem decyduje się na przyciemnienie swoich pasm. Jest to jak najbardziej w zgodzie z panującymi trendami – chociaż brązy mogą kojarzyć się nam bardziej z sezonem jesienno-zimowym. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. A jak Wam podoba się metamorfoza Bibi? Naszym zdaniem dziewczyna wygląda przepięknie!