Przez lata Beyoncé była wierna swoim długim, jasnym włosom. Rzadko widywaliśmy ją z włosami powyżej ramion. Jedna z najkrótszych fryzur, jakie ostatnio nosiła artystka, kończyła się kilka centymetrów za obojczykiem. W 2022 roku królowa muzyki pop zdecydowała się na boba z grzywką.

Nowa fryzura zadebiutowała w reklamie Ivy Park, promującej jej szóstą kolekcję, której premiera odbyła się 9 lutego. Na jednym ze zdjęć zamieszczonych na Instagramie marki Beyonce pozuje w czerwonej lateksowej stylizacji. Jej krótki bob opada na linię szczęki. Włosy są całkowicie proste, a końcówki włosów okalają jej twarz. Nie jesteśmy pewni, czy Edna Mode była tutaj inspiracją, ale włosy zdecydowanie przypominają nam postać z filmu Iniemamocych. Oczywiście gwiazda nie porzuciła swojego charakterystycznego blond koloru z szytymi na miarę karmelowymi pasmami.

Ulubiony krem Beyonce i Meghan Markle kosztuje tylko 35 złotych! Co to za produkt i jak działa na skórę?

Krótkie włosy nie są jedyną nowością, której ostatnio próbowała Beyoncé. Wizażysta Sir John wykonał ikonie graficzny eyeliner w kruczoczarnym odcieniu. Oprócz jej klasycznego kociego oka dodał kolejną uskrzydloną linię tuż nad powiekami. Połączył dwa skrzydła zakrzywioną, wypukłą linią, aby dopełnić makijaż oczu.

Bob to prawdopodobnie peruka, jednorazowa fryzura do reklamy Ivy Park, ale miejmy nadzieję, że kiedyś Beyonce zdecyduje się na zmianę fryzury na stałe.

„Mamy do czynienia z końcem pandemii”. Rząd ogłasza łagodzenie restrykcji

Sonda

Porada kosmetyczna

Aplikujesz róż do policzków według metody mamy?