Modelki uwielbiają metamorfozy. Jedną z nich, która zdecydowała się na zmianę koloru włosów jest Bella Hadid, która nie boi się drastycznych zmian. Podczas swojego kilkudniowego wyjazdu do Tokio, modelka pokazała światu swoje blond alter ego.

Rebekka Harajuku to wykreowana przez modelkę postać to nikt inny jak Bella w peruce. Na dodanych przez nią zdjęciach, możemy zobaczyć, jak młoda dziewczyna spędza swój czas w Japonii. Rebekka chodzi po ekskluzywnych vintage shopach, przymierza ubrania od projektantów i fotografuje się z tubylcami.

Jej przyjaciółka Fanny Bourdette-Donon również stworzyła swoje artystyczne alter-ego- Jenny Nogizaka. Modelki jeden z wieczorów spędziły w japońskiej restauracji.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID ZMIENIŁA FRYZURĘ. TO NAJMODNIEJSZE CIĘCIE NADCHODZĄCEJ WIOSNY

Nie mamy pewności, czy Bella będzie zajmować się Instagramem Rebekki cały czas. Być może jest to wyłącznie forma zabawy na czas, kiedy jest w Tokio? Jej Instagram zebrał już ponad 18 tysięcy obserwatorów, mimo że został stworzony trzy dni temu.

W jakim kierunku zmierza konto Rebekki? Czy będzie to inspiracja dla projektantów i już za niedługo zobaczymy ją na wybiegach największych domów mody? A może zajawka na blond Bellę potrwa kilka dni i wszyscy o niej zapomną? Na pewno wkrótce się tego dowiemy!

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID POKAZAŁA NA INSTAGRAMIE WIĘCEJ NIŻ OCZEKIWALI JEJ FANI

W jakim kolorze Bella podoba Ci się bardziej?