Siostry Hadid są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Ich kariery rozpoczęły się, kiedy były jeszcze nastolatkami i do tej pory utrzymują się na wysokim poziomie. Obie mają na swoim koncie wiele prestiżowych kontraktów oraz sesji do najpopularniejszych magazynów modowych.

Chociaż ich kariery rozwijają się w zawrotnym tempie, to w życiu osobistym nie mają ostatnio szczęścia. Najpierw wieloletni związek zakończyła Gigi Hadid, a teraz jej młodsza siostra Bella rozstała się z piosenkarzem The Weekend.

The Weeknd przeszedł drastyczną metamorfozę! Nie przypomina dawnego siebie

Na początku tygodnia Bella pojawiła się w na jednym z największych modowych wydarzeń – New York Fashion Week i zaskoczyła wszystkich nowym odcieniem włosów. Już na początku wakacji, modelka zdecydowała się na zmianę. Swoje ciemne, czekoladowe pasma zamieniła na brudny, przygaszony blond. Tym razem odcień jest jednak o wiele jaśniejszy.

Bella Hadid w nowym kolorze włosów! Co za metamorfoza!

Pszeniczny blond wpadający w delikatnie złote odcienie jest bardzo podobny do tego, który na co dzień nosi Gigi. Po opublikowania zdjęcia pojawiło się sporo opinii na temat tak nagłej metamorfozy. Wiele osób uważa, że jest to reakcja na zakończenie związku z artystą. Pasują jej tak jasne włosy?