Francuski styl jest pełen naturalności i nieskrępowania, a wszystkie trendy są tu brane z lekkim przymrużeniem oka. Taka zasada rządzi w modzie, makijażu i stylizacji włosów. Podczas gdy styliści wymyślają kolejne propozycje na koloryzację i cięcia, Francuzki pozostają wierne jeden fryzurze, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Proste włosy z lekko potarganą grzywką – oto cały sekret. Jak widać siła tkwi w prostocie i ponadczasowej elegancji, bo Francuzki wcale nie chcą rezygnować z tej fryzury. A co więcej wiele gwiazd ochoczo przyłącza się do ich stylu. Jedną z nich jest modelka Bella Hadid.

BELLA HADID PRZEFARBOWAŁA SWOJE PIĘKNE WŁOSY! NIE ZGADNIESZ, JAKI KOLOR WYBRAŁA

Mimo tego, że długa lekko potargana grzywka wygląda bardzo dziewczęco, to jednak nie pasuje każdemu. Przy szczupłej, pociągłej twarzy modelki grzywka jest jednak świetnym rozwiązaniem, ponieważ łagodzi jej rysy.

Nie od dziś wiadomo, że modelka uwielbia styl lat 90. dlatego na co dzień Bella preferuje inną fryzurę – wygładzone włosy zaczesane do tyłu i spięte dużą spinką. Ale, kiedy zobaczymy ją w rozpuszczonych włosach, zazwyczaj będzie to elegancja we francuskim stylu.

STARSZA SIOSTRA GIGI I BELLI TEŻ CHCE BYĆ MODELKĄ. PYTANIE CZY MA NA TO WARUNKI?