Za nami 23 pokaz Victoria’s Secret. Bella Hadid najprawdopodobniej wyciąga teraz swoje długie nogi na sofie. Zamknięte show nie oznacza wcale, że szybko o niej zapomnimy. Wręcz przeciwne. Na pokazie pokazała niezwykłą klasę, a przed pokazem zdecydowała się na metamorfozę. Modelka niespodziewanie zmieniła kolor włosów!

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID W MONOCHROMATYCZNYM MAKIJAŻU. TREND NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2018/2019

Na Instagramie opublikowano jej zdjęcie po koloryzacji. Głęboki, czekoladowo-brązowy kolor włosów onieśmielił jej fanów. To bowiem wspaniały dowód na to, że klasyka zawsze prezentuje się dobrze. Za jej nowy wizerunek odpowiada Jenna Perry, która inspirowała się katalogiem Victoria’s Secret z lat 90.

I tak właśnie na głowę Belli trafił bogaty, tajemniczy odcień. Według fryzjerki modelka nie będzie musiała wracać do salonu przez kolejne trzy miesiące. Choć wygląda na to, że zmiana jest niewielka, jest wyraźnym odejściem od poprzedniego koloru.

ZOBACZ TEŻ: Wychudzona Bella Hadid na pokazie Victoria’s Secret

Czy Bella pozostanie przy tym kolorze na długo? Nie wiadomo, ale mamy nadzieję, że tak, bo wygląda w nim bardzo kobieco. Podoba się wam?