Ktokolwiek wymyślił powiedzenie, że piękno to cierpienie mógł mieć na myśli Bellę Hadid. Podczas Met Gali 2018 zaprezentowała stylizację wartą uwagi. 21-letnia modelka zasłużyła na aplauz, ponieważ jak ujawniła, jej akcesoria użyte do stworzenia fryzury ważyły aż 5 kilogramów!

Na Instagram Stories modelka opublikowała poruszające wyznanie. Jeśli ktokolwiek zastanawiał się, dlaczego nie mogę swobodnie ruszać głową, to dlatego, że legenda o imieniu Jen Atkin przyszyła do mojej głowy 5-kilogramowy welon.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID USŁYSZAŁA POWAŻNE ZARZUTY! TŁUMACZY SIĘ Z OPERACJI PLASTYCZNYCH!

Reszta looku Belli była równie imponująca. Modelka miała na sobie czarny, lateksowy gorset, długą czarną spódnicę z krzyżykami oraz czarny płaszcz z wysokim kołnierzem i rzeźbionymi rękawami. Spektakl, który odbył się podczas tegorocznej Met Gali, zasłużył na wyjątkową oprawę w zakresie makijażu. Bella podkreśliła look złotymi cieniami do powiek.

W tym roku na czerwonym dywanie mieliśmy przyjemność obserwować niezliczenie wiele trendów fryzjerskich. Blake Lively, Hailey Baldwin, Emilia Clarke, Lily Collins oraz pozostałe gwiazdy przeplatały włosy modnymi dodatkami.
Oczywiście w kontekście dodatków, show skradła Rihanna, która na gali pojawiła się w niebotycznej papieskiej mitrze.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID WYJAWIŁA SWÓJ NAJWIĘKSZY SEKRET! TAKA PIĘKNOŚĆ, A TAKIE KOMPLEKSY?!

Warto było cierpieć?

Bella Hadid podczas Met Gali nie mogła ruszać głową! Cierpiała z bólu!

Bella Hadid podczas Met Gali nie mogła ruszać głową! Cierpiała z bólu!

Bella Hadid podczas Met Gali nie mogła ruszać głową! Cierpiała z bólu!