To jeden z tych kolorów, który ciężko zaszufladkować. Wygląda trochę na lawendowoniebieski, ale w ciepłym świetle może wpadać bardziej we fiolet z białymi refleksami. To trochę taka zagadka, która przypomina tę z sukienką Lady Gagi i której nie da się jednogłośnie rozstrzygnąć. W związku z tym, że na instagramie przybywa hashtagów #periwinklehair, bierzemy tę koloryzację na warsztat i zachwycamy się różnorodnością jej odcieni!

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJGORĘTSZE KOLORYZACJE WŁOSÓW, KTÓRE WIOSNĄ BĘDZIESZ WIDYWAĆ WSZĘDZIE!

Idzie wiosna – czas kolorów, budzenia się do życia i prostowania kości po zimowym śnie. To też czas, w którym o wiele łatwiej namówić kobiety na nową koloryzację, nawet tę najbardziej szaloną. Nic więc dziwnego, że zamiast standardowych odcieni blondu i brązu, coraz częściej spotykamy się z lawendą, ognistą pomarańczą czy mocnym różem.

Wśród nowości koloryzacyjnych króluje obecnie kolor barwinkowy, który Wikipedia definiuje jako “lawendowoniebieski”. I faktycznie, gdyby się jej mocniej przyjrzeć, wygląda jak połączenie pastelowego błękitu i ożywczej lawendy. Wygląda na to, że barwinkowy kolor najlepiej prezentuje się w krótkich włosach i… z ciemnymi odrostami. Oryginalnie wygląda też z mocnym makijażem, szczególnie z czarną kreską i różowymi, dobrze napigmentowanymi cieniami.

ZOBACZ TEŻ: Kobiety wydają na farbowanie włosów około 50 tysięcy zł! Warto za piękny wygląd tak słono płacić?

Spójrz tylko, jak bosko wygląda w stylizacjach influencerek. Jak myślisz, sprawdziłby się również na Twojej głowie?