W czasach, kiedy prym wiodą plażowe fale (beach waves), perfekcyjna kreska i pełne wargi, łatwo zapomnieć, że piękno jest subiektywne. Pod koniec dnia nasze opinie bardzo różnią się od siebie. I to właśnie te różnice powodują, że media społecznościowe aż iskrzą od konfliktów. Jednym z przykładów jest nowa kontrowersyjna fryzura, która właśnie podbija Instagram.

O jaką fryzurę chodzi? Już spieszymy z tłumaczeniem. Internautki podzielił bob wykończony krótką grzywką. Ponieważ taki scenariusz byłby zbyt prosty, pod bobem znajdują się jeszcze długie pasma. Autorem pierwszej tego typu fryzury jest Darren Ambrose, stylista z Wielkiej Brytanii.

ZOBACZ TEŻ: SPRAWDZONE FRYZURY, KTÓRE ZAMASKUJĄ TWOJE TŁUSTE WŁOSY!

Zdjęcie jego stylizacji trafiło na Instagram kilka miesięcy temu, ale dopiero kiedy pojawiło się na popularnym kanale z fryzjerskimi inspiracjami, zaczęło zbierać mnóstwo komentarzy. Niestety zwykle tych, które kwestionują urodę tejże fryzury.

To fryzura idealna dla meduzy!

Dlaczego ktokolwiek miałby nosić taką fryzurę?

Z drugiej zaś strony wiele kobiet przyznało, że fryzura robi na nich duże wrażenie. Fanki fryzury zachwycają się nie tylko jej krojem, ale również kolorem oraz wykonaniem. Co o niej sądzicie?

ZOBACZ TEŻ: PIPE-BRAIDS TO NAJŁADNIEJSZA FRYZURA TEGO LATA?

Podoba się Wam?