Dla miłośników pastelowych odcieni włosów mamy bardzo dobrą wiadomość. Tego lata kolorowe pasma nadal pozostają w modzie, chociaż nie zabraknie małych modyfikacji. Ta drobna zmiana dodaje uroku i sprawia, że koloryzacja staje się subtelną zmianą, idealną na wakacje.

Light Rainbow to świetny pomysł na letnią metamorfozę. Różowe, błękitne i fioletowe kolory mają bardzo delikatny odcień, dzięki czemu wyglądają jak subtelne, lśniące refleksy. To właśnie lekkie przygaszenie intensywności kolorów sprawia, że jest to propozycja idealna na lato, szczególnie dla tych z nas, które szukają dziewczęcych, uroczych inspiracji.

NIEOCZEKIWANA ZMIANA U JULKI WRÓBLEWSKIEJ. AKTORKA MA NIEBIESKIE WŁOSY

Wielowarstwowe, mieniące się kolory wyglądają jak tęcza. Całość przypomina mieniące się pasma, jednak nie rozpoczynają się one od samej nasady, ale delikatnie pokrywają końcówki pasm.

Wbrew pozorom Light Rainbow nie jest stworzony wyłącznie dla blondynek, których włosy mają bardzo jasny lub nawet platynowy odcień. Cała praca nad uzyskaniem tęczowego koloru rozpoczyna się mniej więcej od połowy włosów. Początkowo należy rozjaśnić dolne kosmyki i dodać im lekkiego lawendowego tonu.

Następnym krokiem jest pokrycie włosów subtelnymi pastelami, tak by całość przypominała mieniące się w świetle kolorowe refleksy. Jak Wam się podoba?

TEN SPOSÓB KOLORYZACJI WŁOSÓW WYGLĄDA BARDZO DZIWNIE, ALE EFEKT JEST GENIALNY