Bob to kultowa już fryzura, która towarzyszy nam niezmiennie od kilku sezonów. Jest twarzowa, łatwa do ułożenia i niezwykle stylowa. Teraz jednak klasyczny bob, czy też jego dłuższa wersja lob, ustępują miejsca nieco bardziej awangardowemu cięciu.

Przyjaźń z Kylie Jenner się opłaca? Jordyn Woods robi karierę!

Asymetryczny bob, bo o nim mowa, był modny już parę sezonów temu. Teraz powraca w wielkim stylu za sprawą Jordyn Woods.

Była przyjaciółka Kylie Jenner miała za sobą trudny okres – jej romans z partnerem Khloe Kardashian odciął ją od wpływowej rodziny i znacznie odbił się na jej reputacji. Jednak koniec końców, dzięki aferze Woods nareszcie zyskała miano rasowej celebrytki – znalazła się nawet na okładce magazynu Cosmopolitan i z powodzeniem zaczęła wyznaczać nowe trendy.

Ta Instagramerka wygląda jak klon Kylie Jenner! Są identyczne!

Celebrytka nową fryzurę zaprezentowała na Instagramie – asymetryczne cięcie z przedziałkiem na boku pięknie podkreśliło rysy jej twarzy, optycznie odejmując kilka kilogramów. Czarne, idealnie gładkie włosy dodały jej seksapilu i elegancji, a fanki byłej przyjaciółki Jenner oszalały na punkcie jej najnowszego looku. Co prawda, była to tylko chwilowa metamorfoza i Woods wróciła już do swoich tradycyjnych, długich fal, jednak jesteśmy pewne, że wkrótce całe grono kobiet pójdzie w jej ślady i zdecyduje się na to szykowne cięcie.

Co myślicie?

Kylie Jenner i Khloe Kardashian. Robią makijaż pod wpływem alkoholu