Ashley Graham może być duma ze swojej pracy. Jest nie tylko najlepiej zarabiającą modelką pluz size, ale również aktywistką oraz ambasadorką marki Revlon. Ashley uwielbia swoje kobiece kształty i nie wstydzi się niedoskonałości. Co jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia, które udowadniają, że pomimo osiągnięć jest jak każda z nas.

Modelka opublikowała na Instagramie zdjęcie z młodości. Już od najmłodszych lat interesowała się aktywnością fizyczną. W komentarzu do zdjęcia zwraca uwagę na na pewien szczegół. Jej urocza fryzura przypomina te, które my jako dziewczynki nosiłyśmy w latach 90.

ZOBACZ TEŻ: BURZA NA INSTAGRAMIE ASHLEY GRAHAM I… GIGANTYCZNA WPADKA FANÓW (FOTO)

Jaki z tego morał? Jako nastolatka cierpiała z powodu tych samych trendów, co my. Choć od tamtej pory zmieniło się bardzo wiele, fani modelki są zachwyceni jej fryzurą.

Jeśli nigdy nie miałeś włosów przyciętych na miskę, nigdy nie doświadczyłeś prawdziwego dzieciństwa.

OMG. Dlaczego nasi rodzice robili to nam, dzieciom?

Na tym zdjęciu wyglądasz jak śliczny chłopiec.

Większość z nas lata 80. i 90. wspomina z sentymentem, ponieważ wiążą się z naszym dzieciństwem. Kiedy mierzymy się z fotografiami z tamtych lat, nie zawsze jest nam do śmiechu. Trendy w tamtych czasach rządziły się swoimi prawami, jednak dzisiaj wiele z nich powraca we wspaniałych interpretacjach.

ZOBACZ TEŻ: ASHLEY GRAHAM ZBURZYŁA KOLEJNĄ BARIERĘ BRANŻY MODOWEJ! I ROBIĄC TO, WYGLĄDAŁA…

Co sądzicie o tym zdjęciu?