Wiele gwiazd w ostatnim czasie zdecydowało się na wizyty u swoich zaufanych fryzjerów. Anna Dereszowska również skusiła się na zmianę wizerunku! Swoją nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie. Zdecydowała się na jedną z najmodniejszych fryzur na lato 2021 – long boba. Ma piękny, intensywny kolor. Fani uznali, że wygląda kwitnąco! Jak wygląda metamorfoza Anny Dereszowskiej?

Mocna zmiana u Małgorzaty Rozenek. Zamieniła long boba na bardzo krótkie cięcie

Metamorfoza Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska postawiła na duże zmiany w swoim wyglądzie! Widać, że ciąża bardzo sprzyja aktorce, która z czasem jakby kwitła. Teraz postanowiła postawić na czas dla siebie i wybrała się do fryzjera. Dość mocne skrócenie włosów oraz nadanie im nowego koloru odświeżyły fryzurę aktorki. Efekty możemy podziwiać na jej Instagramie, na którym jest bardzo aktywna. Fani natychmiast zaczęli komentować zdjęcie, na którym widać long boba. To najmodniejsza fryzura tego sezonu. Czy zdołała skraść serca fanów gwiazdy?

 

Pozytywna Anna Dereszowska uśmiecha się do fanów pozując bez makijażu

Long bob – fryzjerski hit lata 2021

Widać, że to świetny czas na zmiany w życiu Anny Dereszowskiej. Aktorka postanowiła zmienić kolor włosów, ich długość i uczesanie. Zamiast ciepłego blondu, możemy teraz podziwiać ciepły, orzechowy brąz, który pięknie podkreśla jej rysy twarzy. Co ciekawe, to już kolejna gwiazda, która zdecydowała się na taki ciemny kolor. To zdecydowany strzał w dziesiątkę! Metamorfoza Anny Dereszowskiej zachwyciła jej obserwatorów! Zdaniem fanów wygląda naturalnie i pięknie. Aktorka wybrała long boba, czyli uczesanie krótsze z tyłu i dłuższe z przodu. To jeden z największych trendów tegorocznego lata. A jak Wam się podoba?