Anita Lipnica na swoim Instagramie pochwaliła się niesamowitą metamorfozą. Ma nową fryzurę, która zachwyciła wszystkich fanów. Jej zdjęcie skomentowała nawet Edyta Bartosiewicz, która skomplementowała przemianę piosenkarki. Zobacz, jak wygląda Anita Lipnicka w nowej fryzurze!

Znudziły Ci się długie włosy, ale nie chcesz z nich rezygnować? Te fryzury odświeżą Twój wygląd!

Nowa fryzura

Gwiazdy uwielbiają zmieniać swój wizerunek. Większość z nich, podobnie jak my, czasem decyduje się na duże i mniejsze zmiany, które poprawiają samopoczucie. Dzięki takim zmianom czujemy się pewniejsi siebie. Gwiazdy o swoich metamorfozach zazwyczaj informują na Instagramie, który dla wielu z nich jest głównym kanałem komunikacyjnym z fanami. Tak właśnie było w przypadku popularnej piosenkarki. Anita Lipnicka w nowej fryzurze zachwyciła obserwatorów. Pod zdjęciem od razu posypała się lawina komentarzy. To, co zaskakuje, to powód, dla którego zmieniła fryzurę akurat teraz…

Nadmierny wysiłek fizyczny może spowodować wypadanie włosów. Mamy komentarz eksperta

Anita Lipnicka w nowej fryzurze

Anita Lipnicka zdecydowała się na zmianę fryzury, ponieważ… obawiała się lockdownu i ponownego zamknięcia gabinetów fryzjerskich.

„Dziś odwiedziłam mojego fryzjera, tak na zapas, bo nie wiadomo, co dalej będzie, kiedy się zdarzy następna okazja. Nie to, że mam konkretny powód, by się jakoś specjalnie szykować – nigdzie się nie wybieram. Do pracy przecież nie chodzę. Dla mnie to właśnie praca była tym powodem. Ale tak dla zachowania resztek pozorów i zdrowia psychicznego. Na zakończenie sesji fryzjerskiej, Łukasz Urbański zrobił mi na pocieszenie zdjęcie i szybką wizualizację tego, jak będą wyglądać moje włosy po tym, jak pandemiczny lockdown się wreszcie skończy. Jeszcze tylko parę miesięcy. No może pół roku, albo roczek…”.

Jak Wam się podoba zdjęcie, które dodała Anita Lipnicka? Zdaniem wielu osób taka fryzura sprawia, że wygląda o wiele młodziej!