Nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że neonowe i pastelowe kolory włosów to jeden z największych hitów ostatnich miesięcy. Różowe, niebieskie, a nawet zielone pasma zdominowały tegoroczny sezon festiwalowy. Na mocny róż skusiła się ostatnio Karolina Gilon, a Honorata Skarbek postawiła na głęboki, czerwony kolor. Do grona miłośniczek tej koloryzacji dołączyła właśnie Ania Lewandowska.

Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek i trenerek fitnessu postawiła na lekką zmianę koloru. Do swoich długich i błyszczących brązowych pasm, dodała mały, kolorowy dodatek, którym pochwaliła się na swoim Instagramie.

Na jednym z najnowszych zdjęć uśmiechnięta Ania pozuje w rozpuszczonych włosach i motywuje swoich fanów do dalszej pracy:

JULIA WIENIAWA CHYBA ZBYT DOSŁOWNIE POTRAKTOWAŁA NOWY TREND W STYLIZACJI WŁOSÓW


Uśmiech potrafi zdziałać wiele
Kto się dzisiaj dużo uśmiechał? Mi uśmiech dziś nie schodził z twarzy mino upałów. Ciągle się coś dzieje a my nie zwalniamy tempa!

Ale tym razem to nie sam wpis przyciągną całą uwagę obserwujących, ale pasemko w odcieniu neonowego różu, które pojawiło się na włosach celebrytki. Wybór koloru był oczywiście idealnie połączony z całą stylizacją Ani, która wybrała dopasowany komplet również w różowym kolorze.

Ta drobna zmiana dodała wiele uroku. Ania postawiła połączyć jeden z najnowszych trendów z jego własną interpretacją. Zamiast pełnej koloryzacji postawiła na mały dodatek o bardzo oryginalnym kształcie. Jak oceniacie takie połączenie?

ANGELIKA MUCHA NIE MA JUŻ RUDYCH WŁOSÓW. TERAZ PRZYPOMINA JEDNĄ Z KARDASHIANEK

Ania Lewandowska w różowych pasemkach. Wygląda naturalnie i dziewczęco