Angelika Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich beauty blogerek, która kojarzona była głównie ze swoimi długimi rudymi włosami. Jasna karnacja, piegi i długie, bujne pasma wyróżniały ją na tle innych celebrytek.

Littlemooonster96 , bo właśnie pod takim pseudonimem można znaleźć influencerkę w sieci, postanowiła odmienić swój wygląd. Zdecydowała się na jeden z obecnie najpopularniejszych odcieni, który uparcie lansują siostry Kardashian.

NIEDOMYTE WŁOSY ANGELIKI MUCHY NA ŚCIANCE? CO AUTOR TEJ FRYZURY MIAŁ NA MYŚLI?

Młoda blogerka opublikowała zdjęcie, na którym jej długie pasma zmieniły kolor z rudego na platynowy blond. W takim wydaniu Angelika zaczyna coraz bardziej przypominać influencerki z instagramu, których uroda jest do siebie bardzo zbliżona. A ich wzorem jest oczywiście sama Kim Kardashian.

I chociaż wiele fanów chwaliło jej nowy wygląd, to większość z nich pisała, że wolą Angelikę w jej naturalnych, rudych włosach. Na szczęście blond pasma okazały się być tylko chwilową zmianą, a blogerka chyba nie ma zamiaru robić tak spektakularnych, trwałych metamorfoz.

ANGELIKA MUCHA ZACHWYCIŁA MAKIJAŻEM PO KONCERCIE BEYONCE? (FOTO)

Angelika Mucha nie ma rudych włosów. Teraz przypomina jedną z Kardashianek