Aneta Zając zaskakuje fanów kolejną metamorfozą. Celebrytka znana z jasnych, blond włosów postawiła na totalną odmianę. Krótkie czarne włosy mocno podzieliły jej fanów.

Aktorka znana z serialu Pierwsza miłość w ostatnim czasie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu pojawia się wiele zdjęć z planu filmowego, które przeplatają się z fotografiami pokazującymi codzienne życie celebrytki.

Aneta Zając pokazuje nową figurę. Fani zachwycają się jej nogami

Ostatnie z dodanych zdjęć szybko stało się jednym z najczęściej komentowanych na instagramowym profilu gwiazdy. Wszystko za sprawą metamorfozy – Aneta Zająć zamieniła długie blond pasma na krótkiego czarnego boba z grzywką. Reakcja fanów była mocno podzielona:

Ślicznie Pani wygląda

Nieee. O wiele ładniej ci w blond 😉

Pasują Tobie ciemne włosy

Lepiej niż w blondzie pasuje fryzura super

Ładnie, ale te ciemne włosy uwidoczniły piękne niebieskie oczy

Anetko, brunetka z błękitnymi oczami to….. Super

Ojej powiedziałabym że znacznie lepiej 

Wolę Cię w blond

Mocny makijaż i nowa fryzura. Aneta Zając pokazuje się w nowej odsłonie

Część internautów była zachwycona zmianą, twierdząc, że ciemny kolor pięknie podkreśla niebieskie oczy aktorki. Znalazła się też spora grupa fanów, którzy przyzwyczaili się do określonego wizerunku gwiazdy i jasnych blond włosów. Nowa fryzura to tylko część charakteryzacji do roli. Myślicie, że Aneta Zając powinna skusić się na trwałą koloryzację?