Uważam, że nie ma odpowiedniego wieku na pierwsze farbowanie włosów, czy pierwszą koloryzację. Kiedy moje koleżanki w gimnazjum farbowały włosy na różowo, ja słuchając rady mamy, zostawiłam swoje cienkie blond włosy w spokoju. Nigdy tego nie żałowałam, chociaż muszę przyznać, że nie raz kusiło mnie, by coś zmienić. Tymczasem amerykańska celebrytka Amanda Stanton, znana z show “The Bachelor”, rozjaśniła włosy swojej 6-letniej córce i spotkała się z ogromną krytyką.

ZOBACZ TEŻ: 6 NAJPIĘKNIEJSZYCH TRENDÓW KOLORYZACJI WŁOSÓW NA TEN SEZON. POKOCHASZ WSZYSTKIE!

Jak donosi serwis Allure.com, celebrytka wcześniej na swoim instastories urządziła ankietę pytając swoich followersów, czy faktycznie powinna rozjaśnić włosy swojej 6-letniej córeczce. Argumentowała to tym, że włosy dziewczynki zrobiły się zbyt ciemne jak na jej gust i zdecydowanie lepiej wyglądała w jaśniejszych odcieniach brązu.

Mimo przeważającej ilości negatywnych odpowiedzi, Amanda zdecydowała się na koloryzację w jednym z najdroższych salonów fryzjerskich w Arizonie.

Zachwycona efektem celebrytka podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z roześmianą dziewczynką i podpisała je słowami “pierwsze rozjaśnione kosmyki mojego Malucha”. Nie trzeba było długo czekać na falę hejtu, jaką wylała na nią część jej odbiorców. Wręcz ze świecą trzeba szukać pod zdjęciem pozytywnych opinii na temat koloryzacji włosów u 6-latki z wydumanych powodów. Znaleźli się jednak tacy, którzy stwierdzili, że Amanda jako matka, ma prawo by decydować o włosach swojego dziecka.

To takie smutne. Dlaczego w ogóle o tym pomyślałaś? Powinnaś uczyć swoją dziewczynkę, że jest piękna nie tylko na zewnątrz, ale i od wewnątrz. I że wygląd nie jest wszystkim! Tym zachowaniem dałaś jej bardzo zły przykład…

style=”overflow:hidden;”>

Boże, ona jest taka młoda! O czym Ty myślisz?!

style=”overflow:hidden;”>

Czy Ty chcesz być jej przyjaciółką, czy matką? Uwierz mi, ta Malutka jest przeurocza i bez koloryzacji. Ona może mieć wiele przyjaciółek w swoim życiu, ale matkę ma jedną. Zacznij się zachowywać jak matka i nie zmieniaj jej w swoją pomniejszoną wersję!

style=”overflow:hidden;”>

ZOBACZ TEŻ: Zrobiła 6-letniej córce zwariowaną fryzurę. Internauci: „Skrzywdziłaś ją tymi włosami! Jesteś wyrodną matką!”

Negatywne komentarze jednak nie wzruszyły Stanton, która podsumowała je słowami, że była na to przygotowana i mimo wszystko, zupełnie nie żałuje swojej decyzji.

Myślicie, że 6 lat to dobry moment na pierwszą koloryzację włosów?