Chociaż Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat jest wierna jednej koloryzacji, to jeśli chodzi o fryzury lubi eksperymentować z nowymi trendami. Tym razem wybrała jedno z najpiękniejszych upięć, które pojawiły się na tegorocznym festiwalu w Cannes.

Prezenterka telewizyjna postanowiła odtworzyć fryzurę, którą w tym roku zaprezentowała hollywoodzka gwiazda filmowa Margot Robbie. Chodzi o bardzo subtelne upięcie z warkoczy, które zaplecione zostały tuż przy skroni. Reszta włosów swobodnie opada na ramiona, co daje bardzo dziewczęcy efekt.

AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK POKAZUJE EFEKTY OSTATNIEJ WIZYTY U FRYZJERA.

Agnieszka postanowiła również zaszaleć z makijażem. Wybrała pomarańczowe cienie do oczu, które zestawiła z naturalnym odcieniem szminki. A w połączeniu z jeansowym kombinezonem celebrytka wyglądała jak prawdziwa gwiazda kina z lat 70.

Okazuje się, że to skojarzenie wcale nie jest przypadkowe. Identyczną fryzurę na festiwalu w 1968 roku nosiła Sharon Tate, w której postać wciela się Margot Robbie w najnowszym filmie Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino.

NAJLEPSZA KREACJA WIECZORU – ZJAWISKOWA AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK!