Agnieszka Kotońska znów zdecydowała się zaskoczyć swoich fanów metamorfozą. Tym razem postawiła na odważny akcent w swojej fryzurze. Fani znanej z „Gogglebox” celebrytki nie kryją zachwytów i nie szczędzą komplementów. Zobacz, jak teraz wygląda Agnieszka! Jest letnio i kolorowo. W sam raz na tę pogodę!

Jak czytać składy preparatów do włosów?

Agnieszka Kotońska gwiazdą telewizji

Agnieszka zyskała rozpoznawalność dzięki popularnemu programowi, w którym występuje razem z mężem i synem – „Gogglebox”. Format polega na tym, że bohaterowie na żywo komentują oglądane przez siebie programy telewizyjne. Humorystyczne show szybko przyniosło jej bohaterom sympatię widzów. Agnieszce udało się wykorzystać swoje pięć minut, dzięki czemu teraz ma spore grono wiernych fanów. To właśnie oni śledzą nowinki z jej życia i żywo reagują na każdą zmianę! Nie inaczej było tym razem. Jak wygląda nowa fryzura gwiazdy?

Dodaj te naturalne składniki do szamponu! Przyspieszą wzrost włosów i wydobędą ich piękny blask

 

Bibi z „Hotelu Paradise 3” zmieniła kolor włosów! Zna się na trendach?

Nowa fryzura Agnieszki Kotońskiej

Agnieszka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To dzięki Instagramowi pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Regularnie zamieszcza na nim posty i informacje, które mogą zaciekawić jej obserwatorów. Dzięki tej platformie mogliśmy śledzić jej przemianę oraz poznać ją z nieco innej, prywatnej strony. Jej konto obserwuje ponad 309 tysięcy osób! Jej fani nie mogą narzekać na nudę: Agnieszka lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem i często zmienia coś w wyglądzie. Tym razem padło na zmianę koloru włosów! Obecnie jej fryzurę ożywiają mocne, różowe pasma. Ta koloryzacja jest wręcz idealna na lato – łączy ze sobą dwa mocne trendy – ciemne, brązowe włosy oraz kolorowe szaleństwo. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów – zdaniem internautów to zmiana na plus! A jak Wam się podoba?