Jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych uczestniczek programu „Królowe życia” postawiła na ogromne zmiany w wizerunku. Zdecydowała się na wizytę u fryzjera i nowe ścięcie. Zaprezentowała je swoim obserwatorom, którzy od razu zauważyli pewne podobieństwo do jednej z piosenkarek. Kogo przypomina Adrianna Eisenbach?

Influencerki z Instagrama odchodzą w zapomnienie. Tik Tok wykształcił nowe królowe internetu. Przyszła pora na E-girls

Adrianna Eisenbach

Adrianna rozpoznawalność zyskała dzięki programowi „Królowe życia”. To właśnie podczas emisji programu zyskała grono wiernych fanów, którzy zaczęli obserwować jej social media. Adrianna jest jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu – niemalże całe jej ciało pokrywają przepiękne tatuaże. Chociaż Adrianna już nie bierze udziału w programie, wciąż budzi ogromne zainteresowanie wśród internautów. Trzeba przyznać, że nie ma co się dziwić – ma barwną, niezwykle pozytywną osobowość i ogromny dystans do siebie, dzięki któremu natychmiast zjednuje ludzi. W ostatnim czasie Adrianna pochwaliła się na Instagramie pewnymi zmianami wizerunku. Pokazała, jak jej włosy wyglądają po wizycie u fryzjera. Możecie być w szoku!

Dagmara Kaźmierska bez makijażu i doczepionych sztucznych rzęs. Po raz pierwszy!

Nowa fryzura

Adrianna Eisenbach do tej pory często pokazywała się w warkoczykach, tym razem jednak zdecydowała się na coś naturalniejszego – krótką, wyciętą na bokach fryzurę w srebrnym kolorze. Prezentuje się fenomenalnie! W poście zdradziła, że zawsze bała się fryzjerów i dlatego przez piętnaście lat nosiła jedną, czerwoną fryzurę. Przyznała, że zawsze marzyła o blondzie, ale wiele razy słyszała, że wyjdzie jej rudy odcień. Teraz udało jej się zmienić odcień na przepiękny, srebrny kolor. Zmianie uległa również długość włosów: obecnie są o wiele krótsze od tych, które wcześniej doczepiała. Internauci od razu zaczęli porównywać ją do… Kory Jackowskiej.

„Ta fryzura trochę kojarzy mi się z Korą. Dobrze wyglądasz!”.

Waszym zdaniem podobieństwo jest widoczne?