Adriana Kalska opublikowała na Instagramie zdjęcia, które zszokowały jej fanów. Można na nich zobaczyć, jak dużą metamorfozę przeszła aktorka. Drastyczna zmiana wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów. Zobacz, jak teraz wygląda! Zniknął jeden z najbardziej charakterystycznych elementów jej wizerunku.

Sfermentowana woda ryżowa: naturalna pomoc w pielęgnacji skóry i włosów

Adriana Kalska

Aktorka wstawiając zdjęcia z pewnością nie spodziewała się, że jej obserwatorzy zareagują aż tak mocno! Do tej pory słynęła ze swoich pięknych ciemnych włosów, które teraz są… blond. Ogromna i drastyczna zmiana nie mogła przejść bez echa. Jednakże pojawiające się pod zdjęciem komentarze nie są jedynie pochwałami. Dla wielu osób ta zmiana jest bardzo niekorzystna. Niektórzy nawet proszą, aby Adriana wróciła do ciemnego koloru.

„To nie jest twój kolor”.

„Blond nie pasuje”.

„W czarnych zdecydowanie lepiej” – tak właśnie brzmią wpisy pod zdjęciem aktorki. Pojawiły się też przypuszczenia, że aktorka nosi perukę.

Chrissy Teigen przefarbowała włosy. Wybrała odcień gumy balonowej!

Blond włosy

Adriana jest aktorką, która zyskała rozpoznawalność dzięki swojej roli w „M jak miłość” i obecnie jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd serialu. Pod opublikowanym kontrowersyjnym zdjęciem widnieje podpis, że fryzura pojawiła się na potrzeby nowego projektu. Hashtagi sugerują, że może chodzić o produkcję TVN7.

„Nowy projekt, nowa ja” – brzmi opis.

Mimo tak dużego odzewu osób tęskniących za ciemnymi włosami, znalazło się również sporo zwolenników nowej fryzury. Zdaniem niektórych taka fryzura odmładza aktorkę.

„Co za spora zmiana pięknie wyglądasz jest wiosna czas i na zmiany”.

Jedna z komentujących osób pomyliła Adrianę z inną znaną gwiazdą.

„Pomyliłam z @joannakoroniewska. Obie panie uwielbiam”.

A co Wy sądzicie o tak dużej zmianie uczesania? Waszym zdaniem Adriana Kalska lepiej wygląda w ciemnej czy jasnej wersji? Dajcie nam znać!