Branża profesjonalnych farb do włosów nie próżnuje i wciąż zaskakuje nas nowymi osiągnięciami. Jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń jest opracowanie nowej technologii koloryzacji włosów, której autorem jest marka Wella Professionals. Efektem badań jest nowy sposób koloryzacji. Całkowicie odmienny od tego, który stosujemy od… ponad stu lat!

Zobaczcie wideo, w którym redaktorka zaprzyjaźnionej redakcji Cosmopolitan.pl, Asia Andrzejewska, opowiada o nowej koloryzacji:

Koleston Perfect to pierwsza i jak dotąd jedyna profesjonalna marka farb do włosów, wykorzystująca przełomowe, opatentowane technologie: Pure Balance Technology™ oraz ME+™. Ich celem jest zapewnienie żywych, intensywnych kolorów, ale przede wszystkim zminimalizowanie ryzyka dla zdrowia włosów i skóry w związku z koloryzacją.

Technologię ME+™ pracowano w celu zastąpienia mocno uczulających substancji PPD i PTD, aby nawet 60-krotnie zmniejszyć ryzyko rozwinięcia się nowej alergii na farbę do włosów.

Drugą technologią zwiększającą trwałość koloru i pielęgnującą włosy jest Pure Balance Technology™. Opracowano ją w celu zminimalizowania powstawania wolnych rodników podczas formowania się koloru poprzez dezaktywację zanieczyszczeń, takich jak obecne we włosach metale. Wolne rodniki zakłócają tworzenie się koloru podczas aktywacji farby i są główną przyczyną uszkodzeń włosów. Dzięki Pure Balance Technology™ uzyskuje się jednolity, czysty kolor, obdarzony naturalną głębią i połyskiem. Z każdą kolejną koloryzacją znacznie zmniejsza też uszkodzenia włosów.

Dzięki tym dwóm technologiom kolor jest znacznie bardziej jednolity, zrównoważony i wierny tonacji na całej długości włosów. Imponująca jest też gama kolorystyczna: możemy wybierać spośród naturalnych brązów, czerwieni i blondów, marka oferuje też bardziej awangardową koloryzację special mix.

Macie ochotę przetestować tę koloryzację? Sprawdźcie wyszukiwarkę salonów fryzjerskich, w których będziecie mogły ją wykonać. Szukajcie salonów z logo Color Master na: https://salony.domwella.pl/

Materiał promocyjny