Od lat nosisz tę samą fryzurę i marzysz o tym, żeby wreszcie coś w niej zmienić? Wiele kobiet zmaga się z podobnym dylematem, ale niektórym z nich brakuje odwagi na radykalną metamorfozę. W dobrze znanym uczesaniu czują się bezpiecznie, ale czy zmysłowo? Raczej nie.

Potraktuj zatem nadchodzącą wiosnę jako okazję do tego, by odmienić swoje włosy. Być może do tego kroku zainspirują cię fryzury, które będą królować na głowach kobiet w 2019 roku. Siedem z nich wytypował serwis HarpersBazaar.pl.

ZOBACZ TEŻ: PROSTOWNICZA NISZCZY WŁOSY? TAK, JEŚLI NIE PRZESTRZEGASZ TEJ PROSTEJ ZASADY!

#1 Blunt bob
Blunt bob to tzw. tępe cięcie. Na czym polega? – Idealna długość włosów zaczyna się więc na wysokości płatka ucha, a kończy się tuż nad ramieniem. Kluczowa jest zdecydowane ostre wykończenie, które nadaje całości nonszalancji – wyjaśnia serwis.

#2 Grey hair
Szarość na włosach będzie jednym z najgorętszych trendów w tym sezonie. Ważne jednak, by odpowiednio dobrać jej odcień do swojego typu urody.

#3 Włosy idealnie proste
W tym roku zapomnij o niedbałych, rozczochranych włosach. Wraca moda na idealnie proste kosmyki!

#4 Wyraziste spinki
W 2019 roku moda na spinki, wsuwki i grzebienie powraca. Największą popularnością cieszą się duże spinki ze sztucznymi perłami. Można je wpinać zarówno do upiętych, jak i rozpuszczonych włosów – po obu stronach twarzy. Inne ozdoby – na przykład złote klipsy – również są bardzo pożądane.

ZOBACZ TEŻ: PANNA MŁODA POPROSIŁA FRYZJERA O DOKŁADNIE TAKIE UCZESANIE. COŚ POSZŁO NIE TAK

#5 Messy bun
– Dobra wiadomość dla wszystkich z was, które przed wyjściem z domu związują włosy w niedbały koczek na czubku głowy (w końcu potrzebna jest do tego tylko zwykła gumka i zaledwie kilka sekund). Na czym polega sekret? Upięcie włosów zacznijcie od zrobienia zwykłego kucyka i dopiero na tej bazie zróbcie nonszalancki koczek – radzi serwis harpersbazaar.pl.

#6 Połysk
W tym roku włosy muszą się błyszczeć! Aby osiągnąć taki efekt, możesz użyć olejków lub specjalnych spray`ów.

#7 Włosy w rozmiarze XXL
Idealnie proste, połyskujące włosy nie są w twoim stylu? Spokojnie, równie modne w tym roku będą także pukle pełne objętości. Ta może być naprawdę przesadna – w rozmiarze XXL!