Kiedy w sylwestra wybije północ, rok 2017 będzie oficjalnie zakończony, ale w przypadku trendów fryzjerskich, nie wszystkie przeminą bezpowrotnie. Potrzebujesz inspiracji na metamorfozę w 2018 roku?

Nadchodzące miesiące będą nieuchronnie przynosić nowe kolory i propozycje stylizacji, które będziesz chciała wypróbować. Garstka looków, które pojawiały się na każdym czerwonym dywanie w tym roku, będzie nadal królowała w roku 2018. Lodowate, platynowe blondy (Kim Kardashian), wysokie kucyki (Rihanna) i modne loby (Selena Gomez) to tylko kilka trendów, które nie stracą na popularności.

ZOBACZ TEŻ: GRZANE WINO, CZYLI NAJMODNIEJSZA, ZIMOWA KOLORYZACJA WŁOSÓW!

Potrzebujesz pomysłów na zmianę fryzury w przyszłym roku (to już jutro!)? Oto najmodniejsze propozycje inspirowane rokiem 2017!

5 trendów fryzjerskich, które w 2018 roku będą królowały na całym świecie!
LOB
Prosty lub falisty. Z długim lobem masz przeróżne opcje stylizacji. Cięcie pasuje do każdego kształtu twarzy oraz wielu tekstur włosów. Niezależnie od tego, czy nosisz się jak Jenna Dewan Tatum, czy Cate Blanchett, będziesz potrzebowała prostownicy, lokówki oraz dużej okrągłej szczotki. Możesz bawić się stylizacjami lub pozostawić włosy w naturalnym ułożeniu. Wszystko zależy od Ciebie. Ta fryzura wygląda doskonale w każdym wydaniu!

5 trendów fryzjerskich, które w 2018 roku będą królowały na całym świecie!
PLATYNOWY BLOND
Przefarbowanie włosów na platynowy blond nie jest łatwe, ale nie powstrzymało to celebrytek, takich jak Kim Kardashian West, Katy Perry i Selena Gomez. Swoimi drastycznymi metamorfozami zaskoczyły wszystkich swoich fanów. Styliści twierdzą, że w 2018 platynowy blond będzie modny jeszcze przez wiele miesięcy!

ZOBACZ TEŻ: NAJBARDZIEJ „INSTAGRAMOWE” KOLORY WŁOSÓW TEGO SEZONU! INFLUENCERKI JE POKOCHAŁY!

5 trendów fryzjerskich, które w 2018 roku będą królowały na całym świecie!
MIODOWE PASEMKA
Pełen słońca efekt uzyskasz dzięki miodowym pasemkom. Jasne pasma na ciemnych włosach są gwarantowanym starzałem w dziesiątkę. Te subtelne akcenty, jak na zdjęciach Olivii Munn i Shay Mitchell, dodają ciepła ciemnobrązowym włosom i właściwie nie wymagają żadnego wysiłku (jeśli chodzi o ich utrzymanie). Jaśniejszy kolor to najczęściej farba nakładania od połowy długości włosów (podobnie do techniki ombre), więc w miarę wzrostu włosów nie będziesz miała problemu z nieestetycznymi odrostami.

5 trendów fryzjerskich, które w 2018 roku będą królowały na całym świecie!
WŁOSY CZESANE NA BOK
Niezależnie od tego, czy Ci się to podoba, czy nie, lata 80. powracają – przynajmniej w przypadku współczesnych beauty trendów. Wraz z błyszczykami i niebieskim makijażem oczu powracają również włosy czesane na bok. Trend ten na własnych włosach pokazała między innymi Selena Gomez, ale modnej stylizacji nie oparła się również Jennifer Lawrence.

ZOBACZ TEŻ: DZIEWCZYNY Z INSTA OSZALAŁY! MASOWO PUBLIKUJĄ EFEKTY KOLORYZACJI ZAINSPIROWANEJ

5 trendów fryzjerskich, które w 2018 roku będą królowały na całym świecie!
WYSOKI KOŃSKI OGON
Aż do 2017 roku koński ogon przez wiele z Was był zarezerwowany jako fryzura do mycia naczyń lub na siłownię. 2017 rok to zmieni. Koński ogon może być swobodny, ale i elegancki! Swoją interpretację perfekcyjnego upięcia pokazały między innymi Bella Hadid oraz Rihanna.