Mówi się, że kobiety najczęściej farbują swoje włosy na ciemne kolory w październiku, a najwięcej podcinanych końcówek i jasnych stylizacji odbywa się w okolicach kwietnia/maja. Nie ma w tym niczego dziwnego – nadchodząca wiosna inspiruje nas do większych zmian w szafie, życiu i na głowie. Oto propozycje stylizacji i koloryzacji lobów, które są teraz szalenie popularne!

ZOBACZ TEŻ: 7 BARDZO ZMYSŁOWYCH FRYZUR, KTÓRE BĘDĄ KRÓLOWAĆ W TYM ROKU

PROSTY RÓŻOWY BOB

Czujesz, że nadszedł czas na odważną zmianę? Rozważ tę wyjątkową, pudrową koloryzację boba o średniej długości. Świetnie sprawdza się również w przypadku cienkich włosów i zdecydowanie nie jest to nudna, klasyczna jednolita koloryzacja.

MARCHEWKOWE SOMBRE

Jeśli bierzemy na warsztat rudy kolor, to na wiosnę stawiamy jedynie na marchewkowe odcienie w subtelnym sombre. Naszym zdaniem równie dobrze sprawdziłaby się na jesieni i w zimie.

SZARY BALEYAGE

Ptaszki ćwierkają, że odcienie szarości wracają na salony i ponownie będą modne tej wiosny. W połączeniu ze świetlistymi pasemkami, jest to świetna fryzura na każdą okazję.

PLANTYNOWY BLOND

Najmodniejszy kolor w tym sezonie wygląda jeszcze lepiej w krótkiej wersji. Przy drobnym cieniowaniu i odpowiedniej stylizacji prezentuje się naprawdę doskonale!

ZOBACZ TEŻ: Ten zachwycający trend w koloryzacji włosów będzie królował w 2019 roku

CZEKOLADOWE FALE

Wygląda na to, że nie tylko jasne włosy będą królować tej wiosny i lata. Nadal jednym z najbardziej pożądanych kolorów jest głęboki, czekoladowy brąz, który przepięknie wygląda w wersji short.

Którą z nich wybierzesz na nadchodzącą wiosnę?