Czasem jeden, mały element wyglądu może zrujnować cały efekt. Najlepszym przykładem są wpadki gwiazd z czerwonego dywanu – zbyt mocny makijaż oczu, za dużo korektoru, przesadzona ilość rozświetlacza, albo… źle dobrana fryzura. Szczególnie ta ostatnia kwestia pozostawia wiele do życzenia…

Często słyszy się stwierdzenie, że włosy są najpiękniejsza ozdobą kobiety. Krótkie, długie, kręcone czy zupełnie proste – każde pasma mogą prezentować się pięknie. Najważniejsze jest to, by wyglądały na zadbane, były lśniące i dobrze nawilżone. Gorzej jednak, kiedy mimo tego że włosy są w dobrej kondycji, cały efekt psuje przestarzała fryzura, która zamiast dodawać uroku, zwyczaje szpeci. Oto 5 fryzur, z którymi lepiej pożegnać się natychmiast…

Chociaż każda z nas nosiła tę fryzurę będąc dzieckiem, w pewnym wieku lepiej się z nią pożegnać – mowa oczywiście o dwóch warkoczykach, które na głowie dorosłej kobiety wyglądają po prostu infantylnie. Jeśli jednak lubisz plecionki, wybierz bokserskie lub francuskie warkocze.

MAFFASAHION POSTAWIŁA NA MOCNĄ ZMIANĘ. MA NAJMODNIEJSZĄ FRYZURĘ LATA

Beach waves i delikatne fale ciągle pozostają w modzie, ale połączenie typu prostą grzywa i loki to nie najlepsza opcja. Taka fryzura była modna jeszcze na początku 2000 roku, ale nie wszystkie trendy z tego okresu powracają do mody.

Włosy pełne objętości to marzenie wielu kobiet. Jednak aby osiągnąć ten efekt, lepiej jest zainwestować w dobre kosmetyki, które podniosą pasma włosów od nasady, niż wspomagać się grzebieniem do tapirowania. To nie tylko sprawia, że fryzura zaczyna przypominać sztywny hełm, ale również może zniszczyć i osłabić pasma.

Czasami najgorszym błędem jest po prostu przesadzenie z ilością produktów do stylizacji. W tym temacie lepiej jest zachować umiar. Zamiast utrwalenia, włosy staną się pozlepiane i obciążone zbyt duża ilością lakieru, pianek i innych sklejających je produktów.

SILVER HAIR – ZASKAKUJĄCY ZWROT W KOLORYZACJI WŁOSÓW!